Dodano: 27 kwietnia 2014

Zwycięstwo w Bytowie

W sobotę 26.04.2014 r. zawodnicy Junior Football Academy w ramach rozgrywek juniora D1 rozegrali mecz ligowy z zespołem Bytovii Bytów.Nasi młodzi piłkarze wygrali z zespołem Bytovii Bytów 2:1. Obydwie bramki  dla naszej drużyny padły w pierwszej połowie spotkania. Pierwszą strzelił Dominik Majer po indywidualnej akcji i silnym uderzeniu na bramkę Bytovii. Druga została strzelona przez Jakuba Tyczyńskiego. Zawodnicy JFA rozgrywali  rzut rożny, do piłki po zamieszaniu najszybciej dobiegł Jakub Tyczyński i celnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Jeszcze w pierwszej połowie nasi zawodnicy mogli podwyższyć wynik sobotniego spotkania. W drugiej połowie gra na boisku bardziej się wyrównała i to właśnie Bytovia strzeliła bramkę kontaktową. Cieszy kolejne zwycięstwo naszych piłkarzy. Jednak ważniejsza od wyniku jest ich gra. Podczas całego spotkania nasi zawodnicy  stworzyli kilka ciekawych, składnych akcji, które cieszą bardziej niż wynik.