koral dębnica - jfa 1:2 (1:2)
Dodano: 10 maja 2015

ZWYCIĘSKA PASSA NADAL TRWA … LIDER POKONANY … KORAL-JFA 1-2 (1-2)

9 maja drużyna Junior Football Academy Przechlewo rozegrała kolejny mecz Słupskiej Klasy Okręgowej junior D1 z liderem ligi Koralem Dębnica …

Drużyna JFA Przechlewo rozpoczęła to spotkanie trochę bojaźliwie, jednak z minuty na minutę nasza gra stawała się coraz lepsza czego efektem był bramka Dominika Majera w 14 minucie, który to po pierwsze ograł stopera Korala, a następnie przy asyście kolejnego obrońcy bardzo precyzyjnie uderzył piłkę w długi róg i wyszliśmy na prowadzenie. Prowadzeniem nie cieszyliśmy się jednak zbyt długo, gdyż 6 minut później mieliśmy już remis. Najlepszy w tym dniu zawodnik Korala – kapitan Rysiu – na pełnym biegu minął trzech naszych zawodników i po jego strzale piłka zatrzepotała w naszej bramce. W dalszej części pierwszej połowy gra trochę się uspokoiła, jednak to my oddaliśmy kolejny cios drużynie z Dębnicy. W doliczonym czasie gry po pięknym prostopadłym zagraniu Wojciecha Friedy między dwoma obrońcami Dominik Majer stanął oko w oko z bramkarzem i pokonał go po raz drugi w tym dniu.

Druga połowa to wymiana ciosów z obu stron. Raz za razem obie drużyny miały sytuacje bramkowe, jednak albo obie defensywy zachowywały się znakomicie lub na posterunku byli bramkarze obu zespołów. W samej końcówce mieliśmy troszkę szczęścia, gdyż w jednej sytuacji bramkarz JFA Michał Pliskowski w ekwilibrystyczny sposób obronił znakomity strzał zawodnika gospodarzy, a w drugiej napastnik Korala z dwóch metrów nie trafił w bramkę i wynikiem 1-2 zakończyło się to spotkanie.

Koral Dębnica – JFA Przechlewo 1-2 (1-2) … Bramki: Dominik Majer 14min , 30+1min

SKŁAD JFA PRZECHLEWO

Pliskowski Michał
Kozieł Radosław
Bloch Jakub
Tyczyński Jakub
Dorawa Mikołaj
Sobański Jakub
Frieda Wojciech
Borsuk Mikołaj
Majer Dominik
Wojciechowski Kamil
Szostak Filip
Trawicki Michał
Kowalik Krzysztof
Brus Bartłomiej
Budek Maciej
Trener: Pietrzykowski Jarosław
Kierownik drużyny: Bloch Jarosław

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
lanny_felicione@mailxu.com