Dodano: 30 czerwca 2017

Wyniki rekrutacji Obóz w Lęborku

Zakończyliśmy rekrutację na LETNI OBÓZ SPORTOWY: „Tydzień sportu i zabawy dla zdrowia poprawy – wakacje 2017” w ramach zadania „AKTYWNIE PO ZDROWIE”.

W ramach działania: „Tydzień sportu i zabawy dla zdrowia poprawy – wakacje 2017” 40 dzieci weźmie udział w Obozie Sportowym w Lęborku. Gratulujemy wszystkim dzieciom osiągniętych wyników, które są sumą całorocznej pracy nie tylko na treningach, ale również w szkole. Natomiast osoby, które w tym roku nie zakwalifikowały się zachęcamy do dalszej pracy i do poprawy swoich wyników w przyszłym roku.

KLIKNIJ ABY POZNAĆ WYNIKI REKRUTACJI

Rodziców dzieci, które zakwalifikowały się na obóz, prosimy o potwierdzenie udziału SMSem lub telefonicznie pod numer 693 448 997 do dnia 30.06.2017 do godz. 20.00. Prosimy o informację: „moje dziecko weźmie udział w obozie lub z jakiś przyczyn rezygnuje”. W poniedziałek 03.07. 2017 o godz. 18 zapraszamy na spotkanie organizacyjne na stadion OSIR w Przechlewie. Na poniedziałek obowiązkowo należy przynieść wypełnioną kartę kwalifikacyjną (KLIKNIJ ABY POBRAĆ KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ)  

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
suzan.freeby@mailxu.com