Dodano: 29 kwietnia 2016

U2 Bytów – AP JFA 1:1

W meczu na szczycie słupskiej klasy okręgowej JD2 zawodnicy naszej akademii zremisowali z liderem rozgrywek na boisku rywala 1:1.W meczu lidera z wiceliderem, czyli U2 Bytów z AP Junior Football Academy musieliśmy radzić sobie bez doświadczonego Jakuba Sobańskiego. Na pozycji ostatniego obrońcy godnie zastąpił go Oskar Ruc, który dzielnie radził sobie z grającymi agresywnie przeciwnikami. Całe spotkania przebiegało w ferworze walki o każdą piłkę, nikt nie chciał odpuścić. Do fatalnych warunków boiskowych lepiej przystosowali się gospodarze, którzy po strzale z 12 metra objęli prowadzenie. Zarówno gospodarze jak i my podczas całego spotkania nie stworzyliśmy wielu sytuacji bramkowych. O wyniku decydowała ambicja oraz chęć zwycięstwa. I tak w  57 minucie rzut wolny wykonywał Jakub Goliński, pięknym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Z przebiegu spotkania remis jest sprawiedliwym wynikiem. Warto pochwalić całą naszą drużynę za podjęcie walki z liderem rozgrywek.

Skład AP JFA: Kowalik Krystian, Ruc Oskar, Pietrzykowski Oskar, Borsuk Jakub, Olik Bartłomiej, Goliński Jakub, Dorawa Łukasz, Milke Tobiasz, Szostak Kacper, Szostak Filip, Dobek Łukasz, Jakubowski Szymon, Schulz Mateusz,

bramka: Goliński Jakub – rzut wolny

Już w najbliższą sobotę tj. 30.04.2016 kolejny mecz ligowy, tym razem przeciwnikiem naszych zawodników będzie zespół Lipniczanki Lipnica.

Sobota 30.04.2016:

AP JFA – Lipniczanka Lipnica g. 11.00 stadion Osir w Przechlewie

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
latonia.hynson@mailxu.com