Dodano: 18 lutego 2017

Wireland Myśliwiec Tuchomie zwycięzcą turnieju rocznika 2007

Zwycięzcą Junior Football Academy Cup 2017 pod patronatem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w roczniku 2007 został Wireland Myśliwiec Tuchomie.

 
Klasyfikacja końcowa:
  1. Wireland Myśliwiec Tuchomie.
  2. UKS Sparta Sycewice.
  3. LKS Czarni Czarne.
  4. MKS Drutex Bytovia.
  5. Fair Play Złotów.
  6. UKS Energetyk Gryfino.
  7. MKS Chojniczanka Chojnice I.
  8. MKS Chojniczanka Chojnice II.
  9. AP JFA Przechlewo II.
  10. AP JFA Przechlewo I.
  11. AP Człuchów.
  12. MKS Start Miastko.

Najlepszy zawodnik – Hubert Ragan – UKS Energetyk Junior Gryfino

Najlepszy bramkarz – Bartosz Wilczyński – Wireland Myśliwiec Tuchomie

Najlepszy strzelec – Bartosz Recław – MKS Drutex Bytovia Bytów

 

Lp. GRUPA GODZ. DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
1. A 9.00-9.10 1. AP JFA Przechlewo I 6. LKS Czarni Czarne 0-4
2. B 9.12-9.22 1. AP JFA Przechlewo II 6. Wireland Myśliwiec Tuchomie 0-1
3. A 9.24-9.34 2. Chojniczanka Chojnice II 5. MKS Start Miastko 4-0
4. B 9.36-9.46 2. Chojniczanka Chojnice I 5. Energetyk Junior Gryfino 0-3
5. A 9.48-9.58 3. Fair Play Złotów 4. MKS Drutex Bytovia Bytów 2-2
6. B 10.00-10.10 3. AP Człuchów 4. UKS Sparta Sycewice 0-2
7. A 10.12-10.22 1. AP JFA Przechlewo I 5. MKS Start Miastko 1-0
8. B 10.24-10.34 1. AP JFA Przechlewo II 5. Energetyk Junior Gryfino 1-0
9. A 10.36-10.46 6. LKS Czarni Czarne 4. MKS Drutex Bytovia Bytów 1-3
10. B 10.48-10.58 6.Wireland Myśliwiec Tuchomie 4. UKS Sparta Sycewice 1-0
11. A 11.00-11.10 2. Chojniczanka Chojnice II 3. Fair Play Złotów 0-1
12. B 11.12-11.22 2. Chojniczanka Chojnice I 3. AP Człuchów 2-1
13. A 11.24-11.34 1. AP JFA Przechlewo I 4. MKS Drutex Bytovia Bytów 1-4
14. B 11.36-11.46 1. AP JFA Przechlewo II 4. UKS Sparta Sycewice 0-1
15. A 11.48-11.58 5. MKS Start Miastko 3. Fair Play Złotów 0-4
16. B 12.00-12.10 5. Energetyk Junior Gryfino 3. AP Człuchów 1-1
17. A 12.12-12.22 6. LKS Czarni Czarne 2. Chojniczanka Chojnice II 1-1
18. B 12.24-12.34 6.Wireland Myśliwiec Tuchomie 2. Chojniczanka Chojnice I 2-0
19. A 12.36-12.46 1. AP JFA Przechlewo I 3. Fair Play Złotów 0-3
20. B 12.48-12.58 1. AP JFA Przechlewo II 3. AP Człuchów 0-1
21. A 13.00-13.10 4. MKS Drutex Bytovia Bytów 2. Chojniczanka Chojnice II 2-0
22. B 13.12-13.22 4. UKS Sparta Sycewice 2. Chojniczanka Chojnice I 2-0
23. A 13.24-13.34 5. MKS Start Miastko 6. LKS Czarni Czarne 0-2
24. B 13.36-13.46 5. Energetyk Junior Gryfino 6. Wireland Myśliwiec Tuchomie 1-1
25. A 13.48-13.58 1. AP JFA Przechlewo I 2. Chojniczanka Chojnice II 0-4
26. B 14.00-14.10 1. AP JFA Przechlewo II 2. Chojniczanka Chojnice I 0-1
27. A 14.12-14.22 3. Fair Play Złotów 6. LKS Czarni Czarne 0-3
28. B 14.24-14.34 3. AP Człuchów 6. Wireland Myśliwiec Tuchomie 0-3
29. A 14.36-14.46 4.  MKS Drutex Bytovia Bytów 5. MKS Start Miastko 3-0
30. B 14.48-14.58 4. UKS Sparta Sycewice 5. Energetyk Junior Gryfino 0-1
31. Półfinał 1A – 2B 15.05-15.15  MKS Drutex Bytovia Bytów  UKS Sparta Sycewice 0-2
32. Półfinał1B – 2A 15.17-15.27  Wireland Myśliwiec Tuchomie  LKS Czarni Czarne 2-0
33. Mecz o 11 6A – 6B 15.29-15.39  MKS Start Miastko  AP Człuchów 0-3
34. Mecz o 95A – 5B 15.41-15.51  AP JFA Przechlewo I  AP JFA Przechlewo II 0-3
35. Mecz o 74A – 4B 15.53-16.03  MKS Chojniczanka Chojnice I  MKS Chojniczanka Chojnice II 2-1
36. Mecz o 5 3A – 3B 16.05-16.15  Fair Play Złotów Energetyk Junior Gryfino   0-0 k.2:1
37. Mecz o 3P31 – P32 16.17-16.27  LKS Czarni Czarne  MKS Drutex Bytovia Bytów 2-1
38. Finał W31 – W32 16.29-16.39  Wireland Myśliwiec Tuchomie  UKS Sparta Sycewice 1-0
WRĘCZENIE
NAGRÓD
  16.50      
    
  
  

<< pozostałe wiadomości
maddie.alas@mailxu.com