Dodano: 19 kwietnia 2016

JD2: Remis z Liderem …

W niedzielę swój kolejny mecz ligowy rozegrali zawodnicy JFA w rozgrywkach JD2. Tym razem zmierzyliśmy się z UKS Lider Rychnowy. Padający deszcz, mokre boisko sprawiało, że warunki do gry były ciężkie. Lepiej w tak ciężkich warunkach odnaleźli się gospodarze, który przewyższali nasz zespół warunkami fizycznymi oraz walecznością . I to właśnie gospodarze w zamieszaniu pod naszą bramką strzelili bramkę na 1:0.  Jednak to nasza drużyna dłużej utrzymywała się przy piłce i tworzyła sporo sytuacji pod bramką rywali. Jednak indywidualne błędy sprawiły iż na przerwę schodziliśmy przegrywając 1:2. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy w swojej popisowej akcji zaprezentował się Jakub Goliński, minął kilku zawodników Lidera i mocnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Pomimo dużej przewagi w posiadaniu piłki i stwarzaniu sobie sytuacji bramkowych to gospodarze strzelili bramkę na 3:2. Jednak to nie był koniec emocji, nasi chłopcy z minuty na minutę atakowali bramkę Lidera. Dopięliśmy swego w końcówce meczu, wyrównując stan meczu na 3:3.

Skład JFA: Kowalik Krystian, Ruc Oskar, Sobański Jakub, Pietrzykowski Oskar, Dorawa Łukasz, Borsuk Jakub, Szostak Kacper, Goliński Jakub, Łącki Maciej, Szostak Filip, Olik Bartek, Milke Tobiasz, Łukasz Dobek, Jakubowski Szymon,

Bramki: Goliński Jakub x2, Borsuk Jakub