Dodano: 17 maja 2017

Realizujemy projekt: „Przechlewska Liga Mistrzów 2017”

Młodzi piłkarze z Akademii Piłkarskiej Junior Football Academy biorą udział w zadaniu publicznym współfinansowanym przez Gminę Przechlewo w ramach programu „Wspierania i upowszechniania kultury fizycznej”.

Akademia Piłkarska Junior Football Academy w ramach konkursu na realizację zadań publicznych ogłoszonego przez Gminę Przechlewo otrzymała dotację na realizację zadania publicznego pod nazwą: „Przechlewska Liga Mistrzów 2017 – popularyzacja piłki nożnej wśród mieszkańców Gminy Przechlewo”. Oznacza to, że nasi młodzi sportowcy mogą rozwijać swoje umiejętności podczas rywalizacji sportowej z innymi rówieśnikami.

Zadanie skierowane jest do dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 16 roku życia chcących uczestniczyć w zorganizowanej rywalizacji sportowej. Łącznie z zadania bezpośrednio skorzysta 100 dzieci będących członkami AP Junior Football Academy.

W ramach zadania publicznego realizowanego przez Akademię JFA, z budżetu publicznego współfinasowany zostanie udział zawodników Junior Football Academy w:

1. Rywalizacji związkowej organizowanej przez Pomorski Związek Piłki Nożnej.

2. Udział w turniejach i meczach towarzyskich

W ramach tych działań współfinasowane przez Gminę Przechlewo będą koszty związane m.in. z:

– transportem zawodników na mecze i turnieje (około 30 meczów i 30 turniejów związkowych PZPN w 2017 roku oraz wyjazdów na turnieje towarzyskie/sparingowe w ilości około 20 turniejów rocznie)

– obsługą sędziowską podczas meczów związkowych (około 30 meczów i 20 turniejów związkowych PZPN w 2017 roku rozegranych w Przechlewie)

– obsługą medyczną podczas meczów związkowych PZPN (około 30 meczów i 20 turniejów związkowych w 2017 roku rozegranych w Przechlewie)

– wpisowe na turnieje wyjazdowe (udział w 20 turniejach towarzyskich w 2017 roku)

– pranie strojów meczowych

– opłaty związkowe, rejestracyjne

– zakup strojów meczowych

– zakup bramek meczowych oraz sprzętu sportowego niezbędnego do realizacji zadania publicznego.

W ciągu całego roku wszystkie grupy Akademii Piłkarskiej Junior Football Academy wezmą udział w około 140 spotkaniach piłkarskich rozgrywanych zarówno w Przechlewie, jak i na terenie całej Polski.

Dodatkowo w ramach zadania publicznego nasi młodzi piłkarze objęci zostaną profesjonalną opieką stomatologiczną w ramach partnerstwa z Fabryką Uśmiechu (o szczegółach szerzej pisać będziemy w oddzielnym wpisie).

Serdecznie podziękowania w imieniu zawodników, rodziców, trenerów oraz zarządu Akademii przekazujemy dla Gminy Przechlewo, która doceniła nasz projekt i postanowiła go współfinansować.

 

PRZY OKAZJI zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w zajęciach w Akademii Piłkarskiej Junior Football Academy!

Aktywność fizyczna to przede wszystkim ZDROWIE naszych dzieci oraz ich rozwój fizyczny, umysłowy oraz społeczny.

Przypominamy, że nabór we wszystkich rocznikach (od rocznika 2002 do rocznika 2015) jest ciągły, więc możesz do nas dołączyć w każdej chwili. Wystarczy zostać członkiem Akademii.

Skontaktuj się z nami pod nr tel. 669 790 810 lub e-mail: biuro@juniorfootballacademy.pl

 

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
paulita-kennady@mailxu.com