Dodano: 2 lipca 2016

Prime Food Cup 2016 – relacja na żywo z turnieju rocznika 2006

Zapraszamy na relację na żywo z turnieju Prime Food Cup 2016 rocznika 2006.

Tabela grupy A

Tabela grupy B

Wyniki meczów

No. F Time Gr Match Result
1 1 02.07.  09:00 A
AP JFA Przechlewo
GKS Gryf Sicienko
 0:0
2 2 02.07.  09:00 B
Chojnik Jelenia Góra
Błonie Barwice
 5:1
3 1 02.07.  09:18 A
MKS Start Miastko
AP Eurotur Chojnice
 1:1
4 2 02.07.  09:18 B
Sparta Złotów
Gwardia Koszalin
 1:4
5 1 02.07.  09:36 A
Gryf Słupsk
Olimpijczyk Kwakowo
 1:1
6 2 02.07.  09:36 B
Bałtyk Gdynia
Kolejarz Chojnice
 4:1
7 1 02.07.  09:54 A
U2 Bytów
GKS Lipniczanka Lipnica
 6:0
8 2 02.07.  09:54 B
Nakło nad Notecią
UKS Orlik Poznań
 0:3 w.o.
9 1 02.07.  10:12 A
AP JFA Przechlewo
AP Eurotur Chojnice
 2:1
10 2 02.07.  10:12 B
Chojnik Jelenia Góra
Gwardia Koszalin
 3:1
11 1 02.07.  10:30 A
GKS Gryf Sicienko
Olimpijczyk Kwakowo
 0:6
12 2 02.07.  10:30 B
Błonie Barwice
Kolejarz Chojnice
 5:1
13 1 02.07.  10:48 A
MKS Start Miastko
GKS Lipniczanka Lipnica
 5:0
14 2 02.07.  10:48 B
Sparta Złotów
UKS Orlik Poznań
 1:1
15 1 02.07.  11:06 A
Gryf Słupsk
U2 Bytów
 0:1
16 2 02.07.  11:06 B
Bałtyk Gdynia
Nakło nad Notecią
 3:0 w.o.
17 1 02.07.  11:24 A
AP JFA Przechlewo
Olimpijczyk Kwakowo
 0:5
18 2 02.07.  11:24 B
Chojnik Jelenia Góra
Kolejarz Chojnice
 4:0
19 1 02.07.  11:42 A
AP Eurotur Chojnice
GKS Lipniczanka Lipnica
 2:1
20 2 02.07.  11:42 B
Gwardia Koszalin
UKS Orlik Poznań
 1:3
21 1 02.07.  12:00 A
GKS Gryf Sicienko
U2 Bytów
 1:3
22 2 02.07.  12:00 B
Błonie Barwice
Nakło nad Notecią
 3:0 w.o.
23 1 02.07.  12:18 A
MKS Start Miastko
Gryf Słupsk
 3:0
24 2 02.07.  12:18 B
Sparta Złotów
Bałtyk Gdynia
 0:3
25 1 02.07.  12:36 A
AP JFA Przechlewo
GKS Lipniczanka Lipnica
 3:0
26 2 02.07.  12:36 B
Chojnik Jelenia Góra
UKS Orlik Poznań
 4:1
27 1 02.07.  12:54 A
Olimpijczyk Kwakowo
U2 Bytów
 3:1
28 2 02.07.  12:54 B
Kolejarz Chojnice
Nakło nad Notecią
 3:0 w.o.
29 1 02.07.  13:12 A
AP Eurotur Chojnice
Gryf Słupsk
 1:2
30 2 02.07.  13:12 B
Gwardia Koszalin
Bałtyk Gdynia
 0:3
31 1 02.07.  13:30 A
GKS Gryf Sicienko
MKS Start Miastko
 1:1
32 2 02.07.  13:30 B
Błonie Barwice
Sparta Złotów
 1:1
33 1 02.07.  13:48 A
AP JFA Przechlewo
U2 Bytów
1:4
34 2 02.07.  13:48 B
Chojnik Jelenia Góra
Nakło nad Notecią
 3:0 w.o.
35 1 02.07.  14:06 A
GKS Lipniczanka Lipnica
Gryf Słupsk
 0:3
36 2 02.07.  14:06 B
Bałtyk Gdynia
UKS Orlik Poznań
1:2
37 1 02.07.  14:24 A
Olimpijczyk Kwakowo
MKS Start Miastko
 5:1
38 2 02.07.  14:24 B
Kolejarz Chojnice
Sparta Złotów
 0:5
39 1 02.07.  14:42 A
AP Eurotur Chojnice
GKS Gryf Sicienko
 3:0
40 2 02.07.  14:42 B
Gwardia Koszalin
Błonie Barwice
 2:1
41 1 03.07.  09:00 A
AP JFA Przechlewo
Gryf Słupsk
 2:1
42 2 03.07.  09:00 B
Chojnik Jelenia Góra
Bałtyk Gdynia
 4:1
43 1 03.07.  09:18 A
U2 Bytów
MKS Start Miastko
 0:0
44 2 03.07.  09:18 B
Nakło nad Notecią
Sparta Złotów
 0:3 w.o.
45 1 03.07.  09:36 A
GKS Lipniczanka Lipnica
GKS Gryf Sicienko
 0:6
46 2 03.07.  09:36 B
UKS Orlik Poznań
Błonie Barwice
 4:1
47 1 03.07.  09:54 A
Olimpijczyk Kwakowo
AP Eurotur Chojnice
 3:0
48 2 03.07.  09:54 B
Kolejarz Chojnice
Gwardia Koszalin
 0:8
49 1 03.07.  10:12 A
AP JFA Przechlewo
MKS Start Miastko
 0:2
50 2 03.07.  10:12 B
Chojnik Jelenia Góra
Sparta Złotów
 1:0
51 1 03.07.  10:30 A
Gryf Słupsk
GKS Gryf Sicienko
 0:1
52 2 03.07.  10:30 B
Bałtyk Gdynia
Błonie Barwice
 2:0
53 1 03.07.  10:48 A
U2 Bytów
AP Eurotur Chojnice
 4:0
54 2 03.07.  10:48 B
Nakło nad Notecią
Gwardia Koszalin
 3:0 w.o.
55 1 03.07.  11:06 A
GKS Lipniczanka Lipnica
Olimpijczyk Kwakowo
 0:10
56 2 03.07.  11:06 B
UKS Orlik Poznań
Kolejarz Chojnice
 9:0

Półfinały

11:30-11:44

GKS Lipniczanka Lipnica : Kolejarz Chojnice 0-0 karne 3-2

AP Eurotur Chojnice : Nakło nad Notecią 3:0 w.o.

11:48-12:02

Gryf Słupsk : Sparta Złotów 1-0

GKS Gryf Sicienko : Błonie Barwice 0-1

12:06-12:20

AP JFA Przechlewo : Bałtyk Gdynia 1-3

MKS Start Miastko : Gwardia Koszalin 2-4

12:24-12:38

Olimpijczyk Kwakowo : UKS Orlik Poznań 4-0

U2 Bytów : Chojnik Jelenia Góra 1-0

Mecze finałowe

o 15 miejsce:

12:48 Kolejarz Chojnice : Nakło nad Notecią 3:0 w.o.

o 13 miejsce:

12:48 GKS Lipniczanka Lipnica : AP Eurotur Chojnice 0-4

o 11 miejsce:

13:06 Sparta Złotów : GKS Gryf Sicienko 2-2 karne (3-2)

o 9 miejsce:

13:06 Błonie Barwice : Gryf Słupsk 0-0 karne (1-2)

o 7 miejsce:

13:24 AP JFA Przechlewo : MKS Start Miastko 2-1

o 5 miejsce:

13:24 Bałtyk Gdynia : Gwardia Koszalin 1-2

o 3 miejsce:

13:42 UKS Orlik Poznań : Chojnik Jelenia Góra 2-1

o 1 miejsce:

14:10 U2 Bytów : Olimpijczyk Kwakowo 1-3

Klasyfikacja końcowa

  1. Olimpijczyk Kwakowo
  2. U2 Bytów
  3. UKS Orlik Poznań
  4. Chojnik Jelenia Góra
  5. Gwardia Koszalin
  6. Bałtyk Gdynia
  7. AP JFA Przechlewo
  8. MKS Start Miastko
  9. Gryf Słupsk
  10. Błonie Barwice
  11. Sparta Złotów
  12. GKS Gryf Sicienko
  13. AP Eurotur Chojnice
  14. GKS Lipniczanka Lipnica
  15. Kolejarz Chojnice
    
  
  

<< pozostałe wiadomości
pinkieleppink@mailxu.com