Dodano: 2 lipca 2016

Prime Food Cup 2016 – relacja na żywo z turnieju rocznika 2005

Relacja na żywo turnieju rocznika 2005 na Prime Food Cup 2016. Zapraszamy do śledzenia!

Tabela

Wyniki meczów

No. F Time Match Result
1 3 02.07.  10:00
AP JFA Przechlewo I
KP Pomerania Gdańsk II
 9:0
2 4 02.07.  10:00
U2 Bytów
Salos Słupsk
 0:3
3 3 02.07.  10:25
Iras Czaplinek
Slavia Ruda Śląska
 3:1
4 4 02.07.  10:25
Gryf Słupsk
KP Pomerania Gdańsk I
 14:0
5 3 02.07.  10:50
Orlik Brusy
Radunia Stężyca
 3:4
6 4 02.07.  10:50
AP JFA Przechlewo I
Salos Słupsk
 2:0
7 3 02.07.  11:15
KP Pomerania Gdańsk II
Slavia Ruda Śląska
 2:6
8 4 02.07.  11:15
U2 Bytów
KP Pomerania Gdańsk I
 9:2
9 3 02.07.  11:40
Iras Czaplinek
Radunia Stężyca
 2:5
10 4 02.07.  11:40
Gryf Słupsk
Orlik Brusy
 7:1
11 3 02.07.  12:05
AP JFA Przechlewo I
Slavia Ruda Śląska
 3:1
12 4 02.07.  12:05
Salos Słupsk
KP Pomerania Gdańsk I
 8:0
13 3 02.07.  12:30
KP Pomerania Gdańsk II
Radunia Stężyca
 0:9
14 4 02.07.  12:30
U2 Bytów
Orlik Brusy
 5:2
15 3 02.07.  12:55
Iras Czaplinek
Gryf Słupsk
 2:3
16 4 02.07.  12:55
AP JFA Przechlewo I
KP Pomerania Gdańsk I
 8:0
17 3 02.07.  13:20
Slavia Ruda Śląska
Radunia Stężyca
 3:8
18 4 02.07.  13:20
Salos Słupsk
Orlik Brusy
 1:4
19 3 02.07.  13:45
KP Pomerania Gdańsk II
Gryf Słupsk
 0:11
20 4 02.07.  13:45
U2 Bytów
Iras Czaplinek
 1:2
21 3 02.07.  14:10
AP JFA Przechlewo I
Radunia Stężyca
 3:2
22 4 02.07.  14:10
KP Pomerania Gdańsk I
Orlik Brusy
 1:5
23 3 02.07.  14:35
Slavia Ruda Śląska
Gryf Słupsk
 1:6
24 4 02.07.  14:35
Salos Słupsk
Iras Czaplinek
 3:4
25 3 02.07.  15:00
KP Pomerania Gdańsk II
U2 Bytów
 3:6
26 3 03.07.  10:00
AP JFA Przechlewo I
Orlik Brusy
 4:1
27 4 03.07.  10:00
Radunia Stężyca
Gryf Słupsk
 1:1
28 3 03.07.  10:25
KP Pomerania Gdańsk I
Iras Czaplinek
 0:3
29 4 03.07.  10:25
Slavia Ruda Śląska
U2 Bytów
 3:1
30 3 03.07.  10:50
Salos Słupsk
KP Pomerania Gdańsk II
 6:1
31 4 03.07.  10:50
AP JFA Przechlewo I
Gryf Słupsk
 2:3
32 3 03.07.  11:15
Orlik Brusy
Iras Czaplinek
 0:2
33 4 03.07.  11:15
Radunia Stężyca
U2 Bytów
 3:4
34 3 03.07.  11:40
KP Pomerania Gdańsk I
KP Pomerania Gdańsk II
 4:6
35 4 03.07.  11:40
Slavia Ruda Śląska
Salos Słupsk
 1:4
36 3 03.07.  12:05
AP JFA Przechlewo I
Iras Czaplinek
 0:3
37 4 03.07.  12:05
Gryf Słupsk
U2 Bytów
 5:1
38 3 03.07.  12:30
Orlik Brusy
KP Pomerania Gdańsk II
 10:1
39 4 03.07.  12:30
Radunia Stężyca
Salos Słupsk
 2:1
40 3 03.07.  12:55
KP Pomerania Gdańsk I
Slavia Ruda Śląska
 0:8
41 4 03.07.  12:55
AP JFA Przechlewo I
U2 Bytów
 1:0
42 3 03.07.  13:20
Iras Czaplinek
KP Pomerania Gdańsk II
 6:1
43 4 03.07.  13:20
Gryf Słupsk
Salos Słupsk
 2:1
44 3 03.07.  13:45
Orlik Brusy
Slavia Ruda Śląska
 4:4
45 4 03.07.  13:45
Radunia Stężyca
KP Pomerania Gdańsk I
 13:1

 

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
alma_gunzelman_rni@mailxu.com