Dodano: 11 maja 2016

Podsumowanie ostatnich meczów akademii

JD2 – AP JFA – Chojniczanka 5:0
Drugi mecz u siebie i drugie wysokie zwycięstwo. Tym razem w pokonanym polu nasi zawodnicy zostawili gości z Chojnic. Od początku spotkania zawodnicy JFA przeważali na boisku, narzucając swoje tempo gry. Wysoki pressing naszych zawodników powodował dużo problemów i błędów, które wykorzystywali nasi zawodnicy. Bardzo szybko na prowadzenie naszą drużynę wyprowadził kapitan Jakub Goliński, który świetnie przymierzył w rzutu wolnego. Druga bramka to kolejny świetny odbiór Jakuba Golińskiego, który podwyższył wynik na 2:0. Pomimo prowadzenia nasi zawodnicy nie zwalniali tempa. Raz po raz atakowali bramkę Chojniczanki. Aktywny jak zawsze Jakub Borsuk minął dwóch obrońców i świetnym podaniem obsłużył Bartka Olika, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w bramce. Na 4:0 podwyższa Maciej Łącki, który wykorzystał podanie Jakuba Borsuka. W drugiej połowie to goście z Chojnice przeważali, nasz zespół za bardzo się cofnął. Pozwalając w ten sposób na więcej gościom. Jednak wielu okazji w drugiej połowie już nie było, a nieliczne okazje świetnie bronił Krystian Kowalik. W końcówce meczu przypomniał o sobie Jakub Goliński strzelając swoją 3 bramkę w tym meczu.
Skład JFA:
Kowalik, Dorawa, Sobański, Pietrzykowski, Ruc, Goliński, Szostak K., Borsuk, Szostak F., Łącki, Olik, Schulz, Paczkowski,

 

JC2 … PRZEŁAMANIE W CHOJNICACH … KOLEJARZ-AP JFA 0-1 (0-1)

2 maja 2016 juniorzy C2 AP Junior Football Academy Przechlewo rozegrali XV mecz sezonu 2015/2016 Słupskiej Klasy Okręgowej gr. II w Chojnicach z tamtejszym Kolejarzem …

W majówkę podopieczni trenera Jarosława Pietrzykowskiego wybrali się do Chojnic, aby rozegrać kolejny mecz ligowy. Osłabieni brakiem kilku kluczowych zawodników zaprezentowali się bardzo dobrze, i gdyby nie brak skuteczności w sytuacjach bramkowych wynik mógłby być wyższy, a tak do ostatnich minut było bardzo nerwowo. Zawodnicy walczyli na każdym metrze chojnickiego Modraka chcąc wreszcie się przełamać i poczuć smak wygranej w wiosennych ligowych meczach. Dzięki takiej postawie tak też się stało i trzy punkty pojechał do Przechlewa.

„W dzisiejszym spotkaniu chłopcy pokazali, że potrafią grać w piłkę. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to nasza skuteczność, gdyż stworzyliśmy dziś bardzo dużo sytuacji do strzelenia bramki, a trafiliśmy tylko raz i to jeszcze ze stałego fragmentu gry. Chłopcy potrzebowali tych trzech punktów jak ryba wody. Mam nadzieję że dzięki tej wygranej moi podopieczni dostaną wiatr w plecy i uwierzą w swoje umiejętności jeszcze bardziej” – powiedział po meczu trener Jarek.

Kolejarz Chojnice – AP JFA Przechlewo 0-1 (0-1)
Bramka: Bloch Jakub (17′)

Kadra AP JFA Przechlewo:
Prus Bartłomiej
Bloch Jakub
Michałowski Przemysław
Dorawa Mikołaj
Kowalik Marcin
Kowalik Krzysztof
Syczewski Damian
Trawicki Michał
Frieda Wojciech
Kiedrowski Paweł
Borsuk Mikołaj
Szostak Filip
Czapiewski Jakub
Trener: Pietrzykowski Jarosław

Tabela: http://juniorfootballacademy.pl/slupska-klasa-okregowa-jc2-grupa-ii/

JD2 … KOLEJNE ZWYCIĘSTWO … AP JFA-LIPNICZANKA 7-1 (2-0)

Nie zwalniają tempa młodzi zawodnicy AP Junior Football Academy w rozgrywkach Junior D2, którzy 30 kwietnia w Przechlewie pokonali gości z Lipnicy …

Mecz ten był końcem „maratonu” jaki rozegrali zawodnicy rocznika 2005 i młodsi. Po dwudniowym turnieju w Gryfinie (23-24.04) i meczu z liderem ligi U2 Bytów (27.04), w sobotę (30.04) juniorzy D2 rozegrali mecz XV kolejki Słupskiej Klasy Okręgowej gr.II z Lipniczanką Lipnica. Można by się obawiać, że może będziemy zmęczeni, jednak mecz ten pokazał, że nasi chłopcy są bardzo dobrze przygotowani fizycznie do rundy wiosennej. Dominowaliśmy przez całe spotkanie i nasza gra mogła podobać się w każdym aspekcie. Szybkość, gra kombinacyjna, ambicja i chęć zwycięstwa z niżej notowanym przeciwnikiem to były atuty drużyny AP JFA Przechlewo w dniu dzisiejszym.

„Na wstępie chciałbym bardzo podziękować i pogratulować chłopcom realizacji przedmeczowych założeń. Naszym zadaniem było jak najszybciej strzelić bramkę, co udało się moim podopiecznym już w 50 sekundzie meczu. Druga bramka tylko bardziej ustawiła i uspokoiła naszą grę, dzięki czemu mogliśmy poćwiczyć grę kombinacyjną i zagrania nad którymi pracujemy na treningach” – powiedział po meczu trener Jarek.

AP JFA Przechlewo – Lipniczanka Lipnica 7-1 (2-0)
Bramki: Szostak Filip x3 (1′ , 11′ , 36′), Goliński Jakub x3 (51′ , 53′ , 59′), Borsuk Jakub x1 (37′)

Kadra AP JFA Przechlewo:
Kowalik Krystian
Ruc Oskar
Pietrzykowski Oskar
Borsuk Jakub
Sobański Jakub
Olik Bartłomiej
Goliński Jakub
Dorawa Łukasz
Milke Tobiasz
Szostak Kacper
Szostak Filip
Dobek Łukasz
Jakubowski Szymon
Schulz Mateusz
Trener: Pietrzykowski Jarosław

Tabelahttp://juniorfootballacademy.pl/slupska-klasa-okregowa-jd2-grupa-ii/

Galeria: AP JFA Przechlewo – Lipniczanka Lipnica 7-1 (2-0)

Galeria: AP JFA Przechlewo – Chojniczanka 5:0

 

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
hans.valez@mailxu.com