Dodano: 25 czerwca 2016

PFC 2016 – rocznik 2009 – relacja z turnieju

W tym miejscu będą się sukcesywnie pojawiały informacje z turnieju rocznika 2009.
Wyniki I i II kolejki:

A
Orlik Brusy
KS Karkonosze Jelenia Góra
0 : 6
B
AP MArko-Gol Gdańsk
Sopocka Akademia Piłkarska
3 : 0
A
Jaguar Gdańsk
KP Pomerania Gdańsk
0 : 1
B
Gwardia Koszalin
AP JFA Przechlewo II
9 : 0

Kolejne wyniki:

A
FA Piła
AP Szczecinek
0 : 1
B
Sparta Złotów
JSS Toruń
4 : 0
A
AP JFA Przechlewo I
KS Karkonosze Jelenia Góra
0 : 1
B
AP Człuchów
Sopocka Akademia Piłkarska
0 : 0
A
Orlik Brusy
AP Szczecinek
0 : 5
B
AP MArko-Gol Gdańsk
JSS Toruń
2 : 2

Kolejne wyniki spotkań:

A
FA Piła
KP Pomerania Gdańsk
1 : 2
B
Sparta Złotów
AP JFA Przechlewo II
8 : 0
A
Jaguar Gdańsk
AP JFA Przechlewo I
1 : 2
B
Gwardia Koszalin
AP Człuchów
5 : 1

VIII, IX i X kolejka spotkań:

A
AP Szczecinek
KS Karkonosze Jelenia Góra
0 : 6
B
JSS Toruń
Sopocka Akademia Piłkarska
3 : 0
A
KP Pomerania Gdańsk
Orlik Brusy
7 : 0
B
AP JFA Przechlewo II
AP MArko-Gol Gdańsk
0 : 8
A
AP Szczecinek
AP JFA Przechlewo I
0 : 3
B
JSS Toruń
AP Człuchów
3 : 1

Tabele po dotychczas rozegranych spotkaniach:

Zrzut ekranu 2016-06-25 o 12.51.03 Zrzut ekranu 2016-06-25 o 12.50.53

XI, XII i XIII kolejka:

A
Jaguar Gdańsk
FA Piła
1 : 0
B
Gwardia Koszalin
Sparta Złotów
2 : 0
A
KS Karkonosze Jelenia Góra
KP Pomerania Gdańsk
2 : 1
B
Sopocka Akademia Piłkarska
AP JFA Przechlewo II
10 : 0
A
AP JFA Przechlewo I
FA Piła
3 : 1
B
AP Człuchów
Sparta Złotów
1 : 5

XIV i XV kolejka:

A
KP Pomerania Gdańsk
AP Szczecinek
3 : 0
B
AP JFA Przechlewo II
JSS Toruń
0 : 7
A
Orlik Brusy
Jaguar Gdańsk
2 : 3
B
AP MArko-Gol Gdańsk
Gwardia Koszalin
0 : 0

XVI-XVIII kolejka:

A
KP Pomerania Gdańsk
AP JFA Przechlewo I
1 : 0
B
AP JFA Przechlewo II
AP Człuchów
0 : 9
A
FA Piła
Orlik Brusy
3 : 0
B
Sparta Złotów
AP MArko-Gol Gdańsk
0 : 1
A
Jaguar Gdańsk
KS Karkonosze Jelenia Góra
0 : 3
B
Gwardia Koszalin
Sopocka Akademia Piłkarska
5 : 1

Kolejne kolejki:

A
AP JFA Przechlewo I
Orlik Brusy
5 : 0
B
AP Człuchów
AP MArko-Gol Gdańsk
1 : 2
A
KS Karkonosze Jelenia Góra
FA Piła
5 : 1
B
Sopocka Akademia Piłkarska
Sparta Złotów
1 : 4
A
AP Szczecinek
Jaguar Gdańsk
1 : 4
B
JSS Toruń
Gwardia Koszalin
0 : 1

Tabele po rozgrywkach grupowych:

Zrzut ekranu 2016-06-25 o 15.52.59 Zrzut ekranu 2016-06-25 o 15.52.45

 

Pary w rundzie pucharowej:

FA Piła – AP Człuchów 3:3 karne 1:2

AP Szczecinek – Sopocka Akademia Piłkarska 0:0 karne 1:2

Jaguar Gdańsk – Sparta Złotów 1:3

AP JFA Przechlewo I – JSS Toruń 0:0 karne 2:1

KP Pomerania Gdańsk – Gwardia Koszalin 0-1

KS Karkonosze Jelenia Góra – AP Marko-Gol Gdańsk 4-3

Mecze finałowe o miejsce

Mecz o miejsce 13-14: Orlik Brusy – JFA II Przechlewo 2-0

Mecz o miejsce 11-12: FA Piła – AP Szczecinek 4-1

Mecz o miejsce 9-10: AP Człuchów – Sopocka Akademia Piłkarska 2-0

Mecz o miejsce 7-8: Jaguar Gdańsk – JSS Toruń 0-1

Mecz o miejsce 5-6: Sparta Złotów – JFA Przechlewo I 0-1

Mecz o miejsce 3-4: KP Pomerania Gdańsk – AP Marko-Gol Gdańsk 1-1 karne 0-2

Mecz o miejsce 1-2: Gwardia Koszalin – KS Karkonosze Jelenia Góra 3-0

Zwycięzcą turnieju Prime Food Cup rocznika 2009 została Gwardia Koszalin! Gratulujemy!

Klasyfikacja końcowa

  1. Gwardia Koszalin
  2. KS Karkonosze Jelenia Góra
  3. AP Marko-Gol Gdańsk
  4. KP Pomerania Gdańsk
  5. JFA Przechlewo
  6. Sparta Złotów
  7. JSS Toruń
  8. Jaguar Gdańsk
  9. AP Człuchów
  10. Sopocka Akademia Piłkarska
  11. FA Piła
  12. AP Szczecinek
  13. Orlik Brusy
  14. JFA II Przechlewo
    
  
  

<< pozostałe wiadomości
allieertman