Dodano: 25 czerwca 2016

PFC 2016 – rocznik 2008 – relacja z turnieju

Poniżej relacja z rozgrywek rocznika 2008.

Wyniki I kolejki spotkań:

A
FA Piła
FC Baltika Kaliningrad
0 : 2
B
AP Szczecinek
Sparta Sycewice
2 : 0
A
Legia Warszawa Soccer Schools
KP Starogard Gdański
3 : 0
B
U2 Bytów
Gwardia Koszalin
1 : 1

Wyniki II kolejki:

A
AP JFA Przechlewo
AP Marko-Gol Gdańsk
1 : 2
B
AS Pomorze Gdańsk
Beniaminek 03 Starogard Gdańsk
1 : 1
A
UKS Jedynka Reda
Nielba Wągrowiec
4 : 0
A
UKS Jedynka Reda
Nielba Wągrowiec
4 : 0

Wyniki III kolejki:

A
JSS Toruń
FA Piła
3 : 0
B
KKS Lech Poznań
AP Szczecinek
4 : 0
A
FC Baltika Kaliningrad
AP JFA Przechlewo
2 : 0
B
Sparta Sycewice
AS Pomorze Gdańsk
2 : 2

Wyniki IV kolejki:

A
Nielba Wągrowiec
Legia Warszawa Soccer Schools
0 : 3
B
Sopocka Akademia Piłkarska
U2 Bytów
1 : 2
A
AP Marko-Gol Gdańsk
UKS Jedynka Reda
2 : 1
B
Beniaminek 03 Starogard Gdańsk
UKS Lider Dębogórze
1 : 0

Wyniki kolejnych spotkań:

A
KP Starogard Gdański
JSS Toruń
3 : 2
B
Gwardia Koszalin
KKS Lech Poznań
1 : 2
A
FA Piła
AP JFA Przechlewo
1 : 0
B
AP Szczecinek
AS Pomorze Gdańsk
2 : 0

Tabele po dotychczas  rozegranych spotkaniach:

Zrzut ekranu 2016-06-25 o 10.37.29 Zrzut ekranu 2016-06-25 o 10.37.20

A
Legia Warszawa Soccer Schools
AP Marko-Gol Gdańsk
3 : 1
B
U2 Bytów
Beniaminek 03 Starogard Gdańsk
5 : 0
A
JSS Toruń
AP JFA Przechlewo
3 : 1
B
KKS Lech Poznań
AS Pomorze Gdańsk
5 : 0
A
KP Starogard Gdański
Nielba Wągrowiec
2 : 0
B
Gwardia Koszalin
Sopocka Akademia Piłkarska
0 : 0
A
UKS Jedynka Reda
FA Piła
4 : 0
B
UKS Lider Dębogórze
AP Szczecinek
0 : 1

XII i XIII

A
FC Baltika Kaliningrad
Legia Warszawa Soccer Schools
0 : 1
B
Sparta Sycewice
U2 Bytów
0 : 0
A
JSS Toruń
Nielba Wągrowiec
0 : 0
B
KKS Lech Poznań
Sopocka Akademia Piłkarska
1 : 0

XIV, XV i XVI kolejka:

A
UKS Jedynka Reda
AP JFA Przechlewo
2 : 0
B
UKS Lider Dębogórze
AS Pomorze Gdańsk
0 : 1
A
AP Marko-Gol Gdańsk
KP Starogard Gdański
4 : 1
B
Beniaminek 03 Starogard Gdańsk
Gwardia Koszalin
0 : 2
A
FA Piła
Legia Warszawa Soccer Schools
0 : 3
B
AP Szczecinek
U2 Bytów
0 : 2

XVII, XVIII, XIX, XX, XXI kolejka:

A
UKS Jedynka Reda
JSS Toruń
3 : 0
B
UKS Lider Dębogórze
KKS Lech Poznań
0 : 6
A
Nielba Wągrowiec
AP Marko-Gol Gdańsk
0 : 0
B
Sopocka Akademia Piłkarska
Beniaminek 03 Starogard Gdańsk
1 : 1
A
AP JFA Przechlewo
Legia Warszawa Soccer Schools
1 : 2
B
AS Pomorze Gdańsk
U2 Bytów
0 : 5
A
KP Starogard Gdański
FC Baltika Kaliningrad
1 : 1
B
Gwardia Koszalin
Sparta Sycewice
0 : 1
A
AP Marko-Gol Gdańsk
JSS Toruń
1 : 1
B
Beniaminek 03 Starogard Gdańsk
KKS Lech Poznań
0 : 3

Zrzut ekranu 2016-06-25 o 14.11.53 Zrzut ekranu 2016-06-25 o 14.11.44

 

XXII-XXV kolejka:

A
Legia Warszawa Soccer Schools
UKS Jedynka Reda
0 : 0
B
U2 Bytów
UKS Lider Dębogórze
4 : 0
A
FC Baltika Kaliningrad
Nielba Wągrowiec
0 : 1
B
Sparta Sycewice
Sopocka Akademia Piłkarska
1 : 2
A
KP Starogard Gdański
FA Piła
2 : 0
B
Gwardia Koszalin
AP Szczecinek
0 : 0
A
JSS Toruń
Legia Warszawa Soccer Schools
0 : 1
B
KKS Lech Poznań
U2 Bytów
4 : 1

Kolejne wyniki:

A
AP Marko-Gol Gdańsk
FC Baltika Kaliningrad
2 : 0
B
Beniaminek 03 Starogard Gdańsk
Sparta Sycewice
0 : 1
A
FA Piła
Nielba Wągrowiec
0 : 1
B
AP Szczecinek
Sopocka Akademia Piłkarska
0 : 3
A
AP JFA Przechlewo
KP Starogard Gdański
1 : 1
B
AS Pomorze Gdańsk
Gwardia Koszalin
0 : 2
A
JSS Toruń
FC Baltika Kaliningrad
0 : 0
B
KKS Lech Poznań
Sparta Sycewice
4 : 1
A
AP Marko-Gol Gdańsk
FA Piła
1 : 0
B
Beniaminek 03 Starogard Gdański
AP Szczecinek
0 : 0
A
KP Starogard Gdański
UKS Jedynka Reda
1 : 4
B
Gwardia Koszalin
UKS Lider Dębogórze
3 : 0
A
Nielba Wągrowiec
AP JFA Przechlewo
2 : 1
B
Sopocka Akademia Piłkarska
AS Pomorze Gdańsk
0 : 1

Tabele po rozgrywkach grupowych:

Zrzut ekranu 2016-06-25 o 16.54.13 Zrzut ekranu 2016-06-25 o 16.38.58

 

Pary finałowe

Mecz o miejsce 17-18: AP JFA Przechlewo – UKS Lider Dębogórze 0-1

Mecz o miejsce 15-16: FA Piła – Beniaminek 03 Starogard Gdański 3-3 karne 0-3

Mecz o miejsce 13-14: FC Baltika Kaliningrad – AS Pomorze Gdańsk 0-3

Mecz o miejsce 11-12: JSS Toruń – Sparta Sycewice 0-1

Mecz o miejsce 9-10: AP Szczecinek – Nielba Wągrowiec 1-2

Mecz o miejsce 7-8: KP Starogard Gdański – Sopocka Akademia Piłkarska 0-1

Mecz o miejsce 5-6: AP Marko-Gol Gdańsk – Gwardia Koszalin 0-1

Mecz o miejsce 3-4: UKS Jedynka Reda – U2 Bytów 2-0

Mecz o miejsce 1-2: Legia Warszawa – Lech Poznań 1-1 karne 4-3

Zwycięzcą turnieju Prime Food Cup 2016 rocznika 2008 zostali zawodnicy Legii Warszawa! Gratulujemy!

Klasyfikacja końcowa:

  1. Legia Warszawa
  2. Lech Poznań
  3. UKS Jedynka Reda
  4. U2 Bytów
  5. Gwardia Koszalin
  6. AP Marko-Gol Gdańsk
  7. Sopocka Akademia Piłkarska
  8. Starogard Gdański
  9. Nielba Wągrowiec
  10. AP Szczecinek
  11. Sparta Sycewice
  12. JSS Toruń
  13. AS Pomorze Gdańsk
  14. FC Baltika Kaliningrad
  15. Beniaminek 03 Starogard Gdański
  16. FA Piła
  17. UKS Lider Dębogórze
  18. AP JFA Przechlewo
    
  
  

<< pozostałe wiadomości
fatima_ruddell@mailxu.com