Dodano: 26 czerwca 2016

PFC 2016 – rocznik 2007 – relacja na żywo z turnieju

Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z rozgrywek Prime Food Cup 2016 rocznika 2007!


No.

Boisko

Czas

Grupa

Match

Result

1

1

09:00

A

AP Szczecinek

Orliki Czarne

0 :3

2

2

09:00

B

MKS Chojniczanka Chojnice I

Sparta Złotów

 0:1

3

3

09:00

A

AP Eutotur Chojnice

KS Karkonosze Jelenia Góra

0:1

4

4

09:00

B

Orlik Brusy

AP JFA Przechlewo II

 3:0

5

1

09:18

A

Sopocka Akademia Piłkarska

Orzeł 2010 Wałcz

0:2

6

2

09:18

B

AP Człuchów

Sparta Sycewice

 1:5

7

3

09:18

A

MKS Chojniczanka Chojnice II

AP JFA Przechlewo I

 0:4

8

4

09:18

B

Iras Czaplinek

AS Pomorze Gdańsk

 1:1

9

1

09:36

A

GLKS Wysoka

Orliki Czarne

 0:1

10

2

09:36

B

GKS Gryf Sicienko

Sparta Złotów

 2:2

11

3

09:36

A

AP Szczecinek

Orzeł 2010 Wałcz

 1:2

12

4

09:36

B

MKS Chojniczanka Chojnice I

Sparta Sycewice

 0:5

13

1

09:54

A

AP Eutotur Chojnice

AP JFA Przechlewo I

 1:6

14

2

09:54

B

Orlik Brusy

AS Pomorze Gdańsk

 0:1

15

3

09:54

A

Sopocka Akademia Piłkarska

MKS Chojniczanka Chojnice II

 1:3

16

4

09:54

B

AP Człuchów

Iras Czaplinek

 4:0

17

1

10:12

A

GLKS Wysoka

KS Karkonosze Jelenia Góra

 0:0

18

2

10:12

B

GKS Gryf Sicienko

AP JFA Przechlewo II

 7:0

19

3

10:12

A

Orliki Czarne

Orzeł 2010 Wałcz

 2:3

20

4

10:12

B

Sparta Złotów

Sparta Sycewice

 0:3

21

1

10:30

A

AP Szczecinek

MKS Chojniczanka Chojnice II

 2:0

22

2

10:30

B

MKS Chojniczanka Chojnice I

Iras Czaplinek

 1:5

23

3

10:30

A

AP Eutotur Chojnice

Sopocka Akademia Piłkarska

 0:1

24

4

10:30

B

Orlik Brusy

AP Człuchów

 2:4

25

1

10:48

A

GLKS Wysoka

Orzeł 2010 Wałcz

 1:3

26

2

10:48

B

GKS Gryf Sicienko

Sparta Sycewice

 2:3

27

3

10:48

A

KS Karkonosze Jelenia Góra

AP JFA Przechlewo I

 0:2

28

4

10:48

B

AP JFA Przechlewo II

AS Pomorze Gdańsk

 2:2

29

1

11:06

A

Orliki Czarne

MKS Chojniczanka Chojnice II

 0:0

30

2

11:06

B

Sparta Złotów

Iras Czaplinek

 0:1

31

3

11:06

A

AP Szczecinek

AP Eutotur Chojnice

 4:0

32

4

11:06

B

MKS Chojniczanka Chojnice I

Orlik Brusy

 0:3

33

1

11:24

A

GLKS Wysoka

AP JFA Przechlewo I

 1:1

34

2

11:24

B

GKS Gryf Sicienko

AS Pomorze Gdańsk

 1:1

35

3

11:24

A

Orzeł 2010 Wałcz

MKS Chojniczanka Chojnice II

 3:0

36

4

11:24

B

Sparta Sycewice

Iras Czaplinek

 4:1

37

1

11:42

A

KS Karkonosze Jelenia Góra

Sopocka Akademia Piłkarska

 3:1

38

2

11:42

B

AP JFA Przechlewo II

AP Człuchów

 0:9

39

3

11:42

A

Orliki Czarne

AP Eutotur Chojnice

 2:0

40

4

11:42

B

Sparta Złotów

Orlik Brusy

 0:2

41

1

12:00

A

GLKS Wysoka

MKS Chojniczanka Chojnice II

 3:2

42

2

12:00

B

GKS Gryf Sicienko

Iras Czaplinek

 5:0

43

3

12:00

A

AP JFA Przechlewo I

Sopocka Akademia Piłkarska

 3:0

44

4

12:00

B

AS Pomorze Gdańsk

AP Człuchów

 1:5

45

1

12:18

A

Orzeł 2010 Wałcz

AP Eutotur Chojnice

 3:0

46

2

12:18

B

Sparta Sycewice

Orlik Brusy

 4:1

47

3

12:18

A

KS Karkonosze Jelenia Góra

AP Szczecinek

 1:0

48

4

12:18

B

AP JFA Przechlewo II

MKS Chojniczanka Chojnice I

 0:3

49

1

12:36

A

GLKS Wysoka

Sopocka Akademia Piłkarska

 1:0

50

2

12:36

B

GKS Gryf Sicienko

AP Człuchów

 2:2

51

3

12:36

A

MKS Chojniczanka Chojnice II

AP Eutotur Chojnice

 1:1

52

4

12:36

B

Iras Czaplinek

Orlik Brusy

 2:1

53

1

12:54

A

AP JFA Przechlewo I

AP Szczecinek

 4:1

54

2

12:54

B

AS Pomorze Gdańsk

MKS Chojniczanka Chojnice I

 4:1

55

3

12:54

A

KS Karkonosze Jelenia Góra

Orliki Czarne

 1:1

56

4

12:54

B

AP JFA Przechlewo II

Sparta Złotów

 0:6

57

1

13:12

A

GLKS Wysoka

AP Eutotur Chojnice

 4:0

58

2

13:12

B

GKS Gryf Sicienko

Orlik Brusy

 3:0

59

3

13:12

A

Sopocka Akademia Piłkarska

AP Szczecinek

 0:2

60

4

13:12

B

AP Człuchów

MKS Chojniczanka Chojnice I

 5:1

61

1

13:30

A

AP JFA Przechlewo I

Orliki Czarne

 3:0

62

2

13:30

B

AS Pomorze Gdańsk

Sparta Złotów

 3:2

63

3

13:30

A

Orzeł 2010 Wałcz

KS Karkonosze Jelenia Góra

 3:2

64

4

13:30

B

Sparta Sycewice

AP JFA Przechlewo II

 8:0

65

1

13:48

A

GLKS Wysoka

AP Szczecinek

 2:0

66

2

13:48

B

GKS Gryf Sicienko

MKS Chojniczanka Chojnice I

 5:0

67

3

13:48

A

Sopocka Akademia Piłkarska

Orliki Czarne

 0:3

68

4

13:48

B

AP Człuchów

Sparta Złotów

 2:0

69

1

14:04

A

MKS Chojniczanka Chojnice II

KS Karkonosze Jelenia Góra

 1:1

70

2

14:04

B

Iras Czaplinek

AP JFA Przechlewo II

 4:0

71

3

14:04

A

AP JFA Przechlewo I

Orzeł 2010 Wałcz

 0:0

72

4

14:04

B

AS Pomorze Gdańsk

Sparta Sycewice

 0:3

Pary finałowe:

Mecz o miejsce 17
AP Eutotur Chojnice : AP JFA Przechlewo II 4-2
Mecz o miejsce 15
Sopocka Akademia Piłkarska : MKS Chojniczanka Chojnice I 1-3
Mecz o miejsce 13
MKS Chojniczanka Chojnice II : Sparta Złotów 3-3 karne 2-1
Mecz o miejsce 11
AP Szczecinek : Orlik Brusy 2-2 karne 3-2
Mecz o miejsce 9
KS Karkonosze Jelenia Góra : AS Pomorze Gdańsk 2-2 karne 0-2
Mecz o miejsce 7
GLKS Wysoka : Iras Czaplinek 2-0
Mecz o miejsce 5
Orliki Czarne : GKS Gryf Sicienko 2-1
Mecz o miejsce 3
AP JFA Przechlewo I : AP Człuchów 1-2
Finał o I miejsce:
Orzeł 2010 Wałcz : Sparta Sycewice 2-0

Klasyfikacja końcowa

Zwycięzcami Prime Food Cup 2016 w rozgrywkach rocznika 2007 zostali piłkarze Orła 2010 Wałcz! Serdecznie gratulujemy!

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
zella.ferrebee@mailxu.com