Dodano: 27 października 2014

PECHOWA PRZEGRANA JUNIORÓW D1 … CHOJNICZANKA I CHOJNICE – JFA PRZECHLEWO 2-0 (1-0)

24 października na chojnickim Modraku drużyna Junior Football Academy Przechlewo rozegrała mecz Słupskiej Klasy Okręgowej z Chojniczanką I Chojnice …

Dość nieoczekiwanej porażki doznali juniorzy D1 JFA Przechlewo w VIII kolejce SKO. Nasza drużyna od początku spotkania miała przewagę , jednak nie potrafiła tego udokumentować strzeleniem bramki. Raz za razem pudłowaliśmy w stu procentowych sytuacjach. Chojniczanie natomiast szukali swojej szansy w stałych fragmentach gry i tak po jednym z rzutów rożnych Mikołaj Borsuk pechowo wpakował piłkę do własnej bramki i przegrywaliśmy do przerwy 0-1.
Druga połowa to nadal przewaga naszego teamu. Drużyna Chojniczanki starała się tylko wybijać piłkę byle dalej od swojej bramki. Tego dnia jednak brakowało nam dokładności i szczęścia. Do pełni pecha nadmienić należy to , że sędzia nie uznał nam prawidłowej strzelonej bramki przez Dominika Majera na 1-1. W ostatnich 10ciu minutach trener Jarosław Pietrzykowski postawił wszystko na jedną kartę i przestawił ustawienie drużyny z 4-3-1 na 3-2-3. Stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji w tym czasie , jednak bramkarz Chojniczanki za każdym razem wychodził obronną ręką z opresji broniąc niesamowicie w końcówce meczu. Do tego w ostatniej akcji nadzialiśmy się na kontrę , w której to gospodarze ustalili wynik meczu na 2-0.