Dodano: 21 grudnia 2015

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ … ROCZNIK 2006 I MŁODSI

20 grudnia 2015 drużyna AP Junior Football Academy Przechlewo (rocznik 2006 i młodsi) uczestniczyła w halowym turnieju organizowanym przez Akademię Piłkarska Szczecinek w Szczecinku …

W turnieju uczestniczyło 10 druży, które zostały podzielone na dwie grupy :

GRUPA A
1. AP SZCZECINEK I
2. EUROTUR CHOJNICE
3. AP III SZCZECINEK
4. BŁONIE BARWICE
5. AP JFA PRZECHLEWO

GRUPA B
1. AP SZCZECINEK II
2. SP ORZEŁ 2010 WAŁCZ
3. BAŁTYK KOSZALIN
4. CHOJNICZANKA CHOJNICE
5. U2 BYTÓW

Drużyny te rozegrałay mecze każdy z każdym, aby wyłonić drabinkę grającą ze sobą o miejsca w turnieju :

A – AP SZCZECINEK I – EUROTUR CHOJNICE 2-0
B – AP SZCZECINEK II – SP ORZEŁ 2010 WAŁCZ 0-2
A –AP III SZCZECINEK – BŁONIE BARWICE 1-0
B – BAŁTYK KOSZALIN – CHOJNICZANKA CHOJNICE 0-1
A – AP JFA PRZECHLEWO – AP SZCZECINEK I 0-1
B – U2 BYTÓW – AP SZCZECINEK II 4-1
A – EUROTUR CHOJNICE – AP III SZCZECINEK 1-0
B – SP ORZEŁ 2010 WAŁCZ – BAŁTYK KOSZALIN 3-0
A – BŁONIE BARWICE – AP JFA PRZECHLEWO 1-0
B – CHOJNICZANKA CHOJNICE – U2 BYTÓW 0-0
A – AP SZCZECINEK I – AP III SZCZECINEK 1-0
B – AP SZCZECINEK II – BAŁTYK KOSZALIN 1-0
A – EUROTUR CHOJNICE – BŁONIE BARWICE 0-0
B – SP ORZEŁ 2010 WAŁCZ – CHOJNICZANKA 0-3
A – AP JFA PRZECHLEWO – AP III SZCZECINEK 0-1
B – U2 BYTÓW – BAŁTYK KOSZALIN 1-0
A – AP SZCZECINEK I – BŁONIE BARWICE 2-0
B – AP SZCZECINEK II – CHOJNICZANKA 0-3
A – EUROTUR CHOJNICE – AP JFA PRZECHLEWO 1-0
B – SP ORZEŁ 2010 WAŁCZ – U2 BYTÓW 0-3

GRUPA A

1. AP SZCZECINEK I 12pkt
2. EUROTUR CHOJNICE 7pkt
3. AP III SZCZECINEK 6pkt
4. BŁONIE BARWICE 4pkt
5. AP JFA PRZECHLEWO 0pkt

GRUPA B

1. U2 BYTÓW 10pkt
2.CHOJNICZANKA CHOJNICE 10pkt
3. SP ORZEŁ 2010 WAŁCZ 6pkt
4. AP II SZCZECINEK 3pkt
5. BAŁTYK KOSZALIN 0pkt

Po rozgrywkach grupowych odbyły się mecze o miejsca IX-X, ćwierćfinały, półfinały i o miejsca III-IV i I-II :

MECZ O IX MIEJSCE :
AP JFA PRZECHLEWO – BAŁTYK KOSZALIN 0-0 , karne 2-0
Bramki: Łącki Maciej, Jakubowski Szymon … Nasz bramkarz Max Frączyk obronił oba karne 🙂

ĆWIERĆFINAŁY :
AP SZCZECINEK I – AP SZCZECINEK II 3-0
U2 BYTÓW – BŁONIE BARWICE 1-0
CHOJNICZANKA CHOJNICE – AP SZCZECINEK III 3-1
EUROTUR CHOJNICE – SP ORZEŁ 2010 WAŁCZ 1-1 (karne 0-2)

PÓŁFINAŁY :
AP SZCZECINEK I – CHOJNICZANKA CHOJNICE 1-1 (karne 3-4)
U2 BYTÓW – SP ORZEŁ 2010 WAŁCZ 1-0

MECZ O III MIEJSCE:
AP SZCZECINEK I – SP ORZEŁ 2010 WAŁCZ 1-1 (karne1-3)

FINAŁ – MECZ O I MIEJSCE :
CHOJNICZANKA CHOJNICE – U2 BYTÓW 0-1

KLASYFIKACJA KOŃCOWA :
1. U2 BYTÓW
2. CHOJNICZANKA CHOJNICE
3. SP ORZEŁ 2010 WAŁCZ
4. AP SZCZECINEK I
5. EUROTUR CHOJNICE
6. AP SZCZECINEK III
7. BŁONIE BARWICE
8. AP SZCZECINEK II
9. AP JFA PRZECHLEWO
10. BAŁTYK KOSZALIN

Najlepszy zawodnik turnieju – Konrad Dułak (U2 BYTÓW)
Najlepszy bramkarz turnieju – Mikołaj Warsiński (CHOJNICZANKA CHOJNICE)
Puchar Fair Play – AP JFA PRZECHLEWO

Kadra AP JFA Przechlewo
Frączyk Max
Łącki Maciej
Szostak Kacper
Dobek Łukasz
Jakubowski Szymon
Adrych Igor
Pęczak Radosław
Sielski Kamil
Lewandowski Denis
Stelmach Mikołaj
Trener : Pietrzykowski Jarosław
Kierownik drużyny : Szostak Marcin

PODZIĘKOWANIA DLA ZAWODNIKÓW I TRENERA, ORAZ DLA RODZICÓW KTÓRZY POMOGLI W TRANSPORCIE NASZYCH ZAWODNIKÓW NA DZISIEJSZY TURNIEJ 🙂

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
kimberley.denault