Dodano: 9 grudnia 2013

Mikołajki Piłkarskie w Junior Football Academy

W sobotę 7 grudnia 2013 roku odbyły się I Mikołajki Piłkarskie w Junior Football Academy.

Frekwencja w imprezie przerosła nasze najśmielsze oczekiwanie, dopisały dzieci, które stawiły się w dużej liczbie oraz rodzice, którzy wypełnili salę gimnastyczną Szkoły Podstawowej po brzegi. Mikołajki rozpoczął turniej piłkarski dla wszystkich dzieci uczęszczających na zajęcia do JFA. Zawodnicy zostali podzieleni na kilka zespołów i rywalizowali między sobą.

W roczniku 2002 i młodsi rywalizowało 6 drużyn: zwyciężył zespół Chelsea Londyn.

1. Chelsea Londyn.

2. Śląsk Wrocław.

3. Valencia.

4. Lech Poznań.

5. Wisła Kraków.

6. Borussia Dortmund.

Natomiast w grupie 2005 i młodsi wygrał Bayern Monachium:

1. Bayern Monachium.

2. Real Madryt.

3. Lechia Gdańsk.

4. Barcelona.

W kategorii najmłodszej, czyli dzieci urodzonych w rocznikach 2007/2008 i 2009 uczestniczyły 4 drużyny. W tej kategorii wszyscy okazali się zwycięzcami.

Po zakończeniu turnieju nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów oraz medali dla wszystkich uczestników I Turnieju Mikołajkowego.  Nagrody zostały wręczone przez naszych partnerów oraz sponsorów. Chwilę po dekoracji uczestników, w rolę mikołajów wcielili się nasi sponsorzy, którzy podarowali wszystkim dzieciom prezenty mikołajkowe.

Uśmiechy dzieci w tym dniu były bezcenne, warte każdych wyrzeczeń. Cieszymy się iż frekwencja podczas całej imprezy była ogromna. Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom za ogromny wkład pracy jaki wykonali przy organizacji tak dużej inicjatywy jaką okazały się Mikołajki Piłkarskie. Również wyrazy szacunku należy skierować na ręce naszych partnerów oraz sponsorów bez których organizacja tego wyjątkowego dnia dla naszych dzieci byłaby nie możliwa.

Jeszcze raz Dziękujemy..

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
garthdunzelman@mailxu.com