Dodano: 14 grudnia 2017

Mikołajki Piłkarskie 2017 za nami:)

W ubiegłym tygodniu w ramach treningu w poszczególnych grupach treningowych rozegraliśmy wewnętrzny TURNIEJ MIKOŁAJKOWY Z JFA.

W Mikołajkach wzięli udział zawodnicy naszej Akademii, trenerzy oraz rodzice
‍-zawodnicy rocznika 2006-2007, czyli grupa trenera Krzyśka oraz Radka
‍-zawodnicy rocznika 2003-2005, czyli grupy trenera Jarka oraz Michała
‍-zawodnicy rocznika 2008-2010, czyli grupy trenera Jarka
‍-zawodnicy rocznika 2009-2014, czyli grupy trener Marioli oraz Eweliny

Zmaganiom turniejowym nie było końca. Piłka wciąż była w grze. Drużyny doskonale się bawiły mogąc zagrać przeciwko rodzicom, mikołajkom oraz trenerom. 

Rodzice dla swoich dzieci przygotowali niespodziankę w postaci przepysznego słodkiego poczęstunku. A wszystko to dzięki fantastycznym rodzicom, którzy po raz kolejny pokazali jak świetnie są zorganizowani. 

Na boisku padła niezliczona liczba  bramek, świetna zabawa, mnóstwo uśmiechów na twarzach. Taki też był cel naszego MIKOŁAJKOWEGO TURNIEJU, aby każdy był uśmiechnięty i zadowolony. Tego dnia każda drużyna była wygrana!!!

Za grę fair play oraz wzorowe zachowanie zawitał Święty Mikołaj, który przywiózł ze sobą prezenty. Niestety ze względu na natłok pracy nie udało mu się dotrzeć do każdej grupy i zawitał  dopiero do najmłodszych zawodników, osobiście wręczając paczkę dla każdego dziecka.

Serdecznie podziękowania należą się wszystkim, którzy tworzyli to wspaniałe wydarzenie. 

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY rozgrywany był w ramach projektu „Aktywnie po zdrowie” realizowanego przez Akademię Piłkarską Junior Football Academy.

Dziękujemy Radzie Rodziców JFA, która  wspomogła Świętego Mikołaja i zadbała o słodką zawartość paczki oraz firmie Poldanor SA za wsparcie w zorganizowaniu paczek.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęciowej na fb, każda grupa ma swój  dedykowany album:)

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
mohammad_blimka@mailxu.com