Dodano: 3 października 2014

LIDER ZATRZYMANY W PRZECHLEWIE :) … JFA – KORAL 2-2 (1-1)

W czwartek 2 października juniorzy D1 Junior Football Academy rozegrali mecz ligowy Słupskiej Klasy Okręgowej z GKS Koral Dębnica.

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy JFA Przechlewo w meczu z liderem Słupskiej Klasy Okręgowej Junior D1 GKS Koral Dębnica. Nasze drużyna nie dawała za wiele pograć gościom i zasłużenie (choć jest malutki niedosyt) zremisowała mecz 2-2 (1-1). Dwukrotnie prowadziliśmy w tym meczu (4min 1-0 Majer Dominik oraz 32min 2-1 Majer Dominik) jednak za każdym razem drużyna z Dębnicy doprowadzała do remisu (30min 1-1 oraz 52min 2-2). Dopowiedzieć należy , że przy stanie 2-1 dla JFA w 45 minucie goście nie wykorzystali kontrowersyjnego rzutu karnego.

 

BARDZO DZIĘKUJĘ moim podopiecznym za dzisiejszy mecz. Cieszę się , że chłopcy realizowali dobrana taktykę na to spotkanie. Zostawiając dzisiaj wiele sił i zdrowia na boisku dało to remis z niepokonaną dotąd w lidze mocna drużyną z Dębnicy. Szanujemy ten punkt , jednak zostaje mały niedosyt gdyż mieliśmy kilka bardzo dobrych sytuacji do strzelenia kolejnych bramek. Na koniec w swoim i zawodników imieniu WIELKIE DZIĘKUJĘ dla Rodziców i kibiców , którzy przez cały mecz mocno wspierali naszych chłopców dopingiem.” – powiedział po meczu trener Jarosław Pietrzykowski.

 

Skład drużyny JFA Przechlewo:

01. Michał Pliskowski.
02. Bartek Prus.
03. Filip Szostak.
04. Radosław Kozieł.
05. Mikołaj Borsuk.
06. Jakub Bloch.
07. Jakub Sobański.
08. Wojtek Frieda.
09. Kamil Wojciechowski.
10. Dominik Majer.
11. Mikołaj Dorawa.
12. Oliwier Szumacher.
13. Maciej Drobiński.
14. Michał Galas.
15. Michał Trawicki.
16. Krzysztof Kowalik.

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
willene.sweezy@mailxu.com