„PRIME FOOD” CUP 2015 … ROCZNIK 2005 i 2006
Dodano: 4 lipca 2015

„PRIME FOOD” CUP 2015 … ROCZNIK 2005 i 2006 :)

W dniach 27-28 czerwca na stadionie OSiR w Przechlewie odbyły się kolejne dwa turnieje „PRIME FOOD” CUP 2015. Tym razem przez dwa dni mogliśmy oglądać zmagania roczników 2005 i młodsi, oraz 2006 i młodsi …

Bardzo dobrze zaprezentowali się tego weekendu zawodnicy Junior Football Academy Przechlewo pod wodzą trenera Jarosława Pietrzykowskiego i kierownika drużyny Marcina Szostaka.
W sobotnich rozgrywkach rocznika 2005 i młodsi wzięło udział 11 zespołów podzielonych na dwie grupy, natomiast w niedzielnych rozgrywkach 2006 i młodsi 16 zespołów podzielonych na trzy grupy. Pierwszego dnia zwycięzcą została druga drużyna JFA, która to obroniła tytuł mistrza z zeszłego roku, a pierwsza drużyna zamykała klasyfikację końcową. W niedzielę natomiast drużyny JFA uplasowały się na dziesiątym i szesnastym miejscu.
Oprócz samego grania uczestnicy obu turniejów jak także Ci wszyscy którzy pojawili się na stadionie brali udział w licznych atrakcjach (zamki dmuchane,malowanie twarzy), zabawach edukacyjnych, konkursach oraz zajadali się kateringiem (ciastami,goframi,wyciskanym sokiem ze świeżych owoców, kiełbaskami i szaszłykami z grilla) przygotowanym przez Rodziców i sponsorów imprezy.

 
WIELKIE podziękowania dla sponsorów i Rodziców za wszelką pomoc udzieloną Naszej szkółce podczas turniejów 🙂

Rocznik 2005 i młodsi – Faza Pucharowa
Mecz Wynik
EX Siedlce Gdańsk – AP Człuchów 4 : 0
JFA II – Orzeł 2010 Wałcz 3 : 1
Elana Toruń – MKS Debrzno 3 : 0
AP Człuchów – JFA I 3 : 1
Chojniczanka Chojnice – Iras Czaplinek 0 : 1
U2 Bytów – VfB Gramzow 2 : 1
EX Siedlce Gdańsk – JFA I 4 : 0

 

Rocznik 2005 i młodsi – o miejsca 7 i 8
Mecz Wynik
Chojniczanka Chojnice – VfB Gramzow 1 : 2

 

Rocznik 2005 i młodsi – o miejsca 5 i 6
Mecz Wynik
Iras Czaplinek – U2 Bytów 2 : 0

 

Rocznik 2005 i młodsi – o miejsca 3 i 4
Mecz Wynik
Orzeł 2010 Wałcz – MKS Debrzno 0 : 2

 

Rocznik 2005 i młodsi – Finał
Mecz Wynik
JFA II – Elana Toruń 1 : 1 (karne 4 : 3)

Król Strzelców: Alek Łazarski (EX Siedlce Gdańsk)
Najlepszy Bramkarz: Daniel Jastrzembski (Elana Toruń)
Najlepszy Zawodnik: Jakub Goliński (JFA Przechlewo)

Klasyfikacja końcowa
Lp. Drużyna
01. JFA Przechlewo
02. Elana Toruń
03. MKS Debrzno
04. Orzeł 2010 Wałcz
05. Iras Czaplinek
06. U2 Bytów
07. VfB Gramzow
08. Chojniczanka Chojnice
09. EX Siedlce Gdańsk
10. AP Człuchów
11. JFA I Przechlewo

_____________________________________________________________________________

Rocznik 2006 i młodsi – Grupa A
Lp. Drużyna M Punkty Bramki
1. Elana Toruń I 5 15 22 – 2
2. Orzeł 2010 Wałcz 5 12 8 – 6
3. Hubertus Biały Bór 5 7 7 – 7
4. Gryf Słupsk 5 5 6 – 10
5. KP Starogard 5 4 3 – 7
6. JFA II 5 0 1 – 15

 

Wyniki spotkań Grupa A
Mecz Wynik
Gryf Słupsk – KP Starogard 1 : 1
JFA II – Elana Toruń I 0 : 5
Orzeł 2010 Wałcz – Hubertus Biały Bór 2 : 1
Gryf Słupsk – Elana Toruń I 0 : 5
KP Starogard – Hubertus Biały Bór 0 : 2
JFA II – Orzeł 2010 Wałcz 0 : 3
Gryf Słupsk – Hubertus Biały Bór 1 : 1
Elana Toruń I – Orzeł 2010 Wałcz 5 : 0
KP Starogard – JFA II 1 : 0
Gryf Słupsk – Orzeł 2010 Wałcz 0 : 2
Hubertus Biały Bór – JFA II 2 : 0
Elana Toruń I – KP Starogard 3 : 1
Gryf Słupsk – JFA II 4 : 1
Orzeł 2010 Wałcz – KP Starogard 1 : 0
Hubertus Biały Bór – Elana Toruń I 1 : 4

 

Rocznik 2006 i młodsi – Grupa B
Lp. Drużyna M Punkty Bramki
1. Olimpijczyk Kwakowo 4 12 16 – 2
2. Chojnik Jelenia Góra 4 9 4 – 1
3. JFA I 4 6 3 – 4
4. Start Miastko 4 3 5 – 11
5. Elana Toruń II 4 0 1 – 11

 

Wyniki spotkań Grupa B
Mecz Wynik
Olimpijczyk Kwakowo – Start Miastko 8 : 1
Elana Toruń II – Chojnik Jelenia Góra 0 : 2
JFA I – Start Miastko 1 : 0
JFA I – Elana Toruń II 1 : 0
Olimpijczyk Kwakowo – Chojnik Jelenia Góra 1 : 0
Start Miastko – Elana Toruń II 4 : 1
Olimpijczyk Kwakowo – Elana Toruń II 4 : 0
Chojnik Jelenia Góra – JFA I 1 : 0
Olimpijczyk Kwakowo – JFA I 3 : 1
Chojnik Jelenia Góra – Start Miastko 1 : 0

 

Wyniki spotkań Grupa C
Mecz Wynik
Lider Rychnowy – Błonie Barwice 5 : 0
JSS Toruń – Iras Czaplinek 2 : 0
Chojniczanka Chojnice – Iras Czaplinek 4 : 3
JSS Toruń – Lider Rychnowy 1 : 0
Chojniczanka Chojnice – Błonie Barwice 4 : 0
Iras Czaplinek – Lider Rychnowy 0 : 4
Chojniczanka Chojnice – Lider Rychnowy 0 : 0
Błonie Barwice – JSS Toruń 0 : 6
Chojniczanka Chojnice – JSS Toruń 1 : 1
Błonie Barwice – Iras Czaplinek 0 : 0

Po rozegraniu fazy grupowej powstały grupy grające między sobą o miejsca końcowe.

Grupa Złota – o miejsca I-VI
Mecz Wynik
Elana Toruń – Chojniczanka Chojnice 3 : 0
Orzeł 2010 Wałcz – JSS Toruń 0 : 3
Olimpijczyk Kwakowo – AP Chojnik Jelenia Góra 1 : 0
Elana Toruń – JSS Toruń 1 : 1
Chojniczanka Chojnice – AP Chojnik Jelenia Góra 0 : 2
Orzeł 2010 Wałcz – Olimpijczyk Kwakowo 0 : 3
Elana Toruń – AP Chojnik Jelenia Góra 0 : 3
JSS Toruń – Olimpijczyk Kwakowo 0 : 1
Chojniczanka Chojnice – Orzeł 2010 Wałcz 0 : 1
Elana Toruń – Olimpijczyk Kwakowo 1 : 3
AP Chojnik Jelenia Góra – Orzeł 2010 Wałcz 2 : 0
JSS Toruń – Chojniczanka Chojnice 4 : 0
Elana Toruń – Orzeł 2010 Wałcz 5 : 0
Olimpijczyk Kwakowo – Chojniczanka Chojnice 5 : 1
AP Chojnik Jelenia Góra – JSS Toruń 1 : 1

 

Grupa Srebrna – o miejsca VII-XII
Mecz Wynik
Hubertus Biały Bór – Iras Czaplinek 3 : 0
Gryf Słupsk – Lider Rychnowy 1 : 3
JFA I – Start Miastko 0 : 3
Hubertus Biały Bór – Lider Rychnowy 0 : 4
Iras Czaplinek – Start Miastko 0 : 1
Gryf Słupsk – JFA I 0 : 0
Hubertus Biały Bór – Start Miastko 1 : 2
Lider Rychnowy – JFA I 2 : 1
Iras Czaplinek – Gryf Słupsk 0 : 3
Hubertus Biały Bór – JFA I 2 : 1
Start Miastko – Gryf Słupsk 1 : 0
Lider Rychnowy – Iras Czaplinek 2 : 0
Hubertus Biały Bór – Gryf Słupsk 4 : 0
JFA I – Iras Czaplinek 4 : 0
Start Miastko – Lider Rychnowy 2 : 0

 

Grupa Brązowa – o miejsca XIII-XVI
Mecz Wynik
Elana Toruń II – Błonie Barwice 0 : 1
KP Starogard – JFA II 2 : 0
KP Starogard – Błonie Barwice 3 : 1
JFA II – Elana Toruń II 0 : 2
KP Starogard – Elana Toruń II 2 : 0
Błonie Barwice – JFA II 1 : 3

Król Strzelców: Adrian Żulewski
Najlepszy Bramkarz: Filip Grudziński
Najlepszy Zawodnik: Oskar Gerstenstein

Klasyfikacja końcowa
Lp. Drużyna
01. Olimpijczyk Kwakowo
02. AP Chojnik Jelenia Góra
03. JSS Toruń
04. Elana Toruń I
05. Orzeł 2010 Wałcz
06. Chojniczanka Chojnice
07. Start Miastko
08. Lider Rychnowy
09. Hubertus Biały Bór
10. JFA I
11. Gryf Słupsk
12. Iras Czaplinek
13. KP Starogard
14. Błonie Barwice
15. Elana Toruń II
16. JFA II

 

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
mohammadapplonie@mailxu.com