Dodano: 22 maja 2015

KOLEJNA WYGRANA JUNIORÓW D1 … APC – JFA 0-4 (0-1) … :)

W XVI serii spotkań (22.05) podopieczni trenera Jarosława Pietrzykowskiego wybrali się do Człuchowa, aby zmierzyć się z tamtejszym APC …
Do meczu tego przystępowaliśmy w dość sporym osłabieniu, bowiem wypadło nam aż trzech etatowych zawodników z pierwszego składu (Frieda Wojciech – wyjazd rodzinny, Kozieł Radosław i Wojciechowski Kamil – względy zdrowotne). Jednak „rezerwowi” stanęli na wysokości zadania !!
Pierwsze minuty to obustronne badanie się dwóch drużyn. W miarę upływu czasu śmielej zaatakowali zwodnicy Junior Football Academy co natychmiastowo dało efekt bramkowy. Jakub Tyczyński po odzyskaniu piłki w środku pola nie namyślając się zbyt wiele przepięknym prostopadłym podaniem uruchomił Dominika Majera, który nie dał żadnych szans bramkarzowi APC w sytuacji sam na sam i w 18 minucie prowadziliśmy 0-1. Tak też zakończyła się pierwsza połowa spotkania.
Drugą połowę rozpoczęliśmy bardziej odważniej – wysokim pressingiem – aby jak najszybciej strzelić drugą bramkę, co miało dać nam spokój w graniu do końca spotkania. Dało to efekty bardzo szybko, bo już 7 minut po rozpoczęciu po dokładnej wrzutce w pełnym biegu bardzo aktywnego w tym spotkaniu Michała Trawickiego, zamykający całą akcje Mikołaj Borsuk podwyższył wynik na 0-2. Po tej bramce nie czekając zbyt wiele zawodnicy z Przechlewa dążyli do strzelenia kolejnych bramek. Nasi zawodnicy wykorzystali rzut rożny, w którym to Jakub Bloch z głowy podwyższył na 0-3. Chwilę później Dominik Majer strzelając swoja drugą bramkę, a czwartą dla drużyny ustalił wynik spotkania na 0-4 i trzy punktu pojechały do Przechlewa 🙂

„Do końca ligi pozostały dwa spotkania. Może to za górnolotne porównanie, ale końcówka naszej ligi ciekawa jak w Ekstraklasie 😉 hehehe, bowiem Koral Dębnica jak Lech Poznań jest uzależniony tylko od siebie, a my jak Legia Warszawa musimy wygrać dwa spotkania czekać przy tym na potknięcie Korala Dębnicy. Dziękuję chłopakom za dzisiejszy mecz, a Rodzicom oraz kibicom za przyjazd do Człuchowa, doping i że po raz kolejny jesteście z nami także na wyjazdowych meczach.”powiedział trener Jarosław Pietrzykowski.

Kolejne spotkanie Junior Football Academy rozegrają 30 maja w Przechlewie o godz.11.00 z drużyną Chojniczanki I Chojnice.
SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY !!!

Skład JFA Przechlewo

Pliskowski Michał
Bloch Jakub
Tyczyński Jakub
Dorawa Mikołaj
Sobański Jakub
Borsuk Mikołaj
Majer Dominik
Szostak Filip
Trawicki Michał
Kowalik Krzysztof
Prus Bartłomiej
Budek Maciej

Trener: Pietrzykowski Jarosław
Kierownik drużyny: Szostak Marci i Bloch Jarosław
Foto: Szostak Marcin

Wyniki XVI kolejki – 23/24.05.2015

AP Człuchów – JFA Przechlewo 0-4 … Bramki: Majer D. 18’i 47′ Borsuk M. 37′ Bloch J. 45′
Czarni Czarne – MKS Debrzno 1-0
Kolejarz Chojnice – Kornowscy Szarża Krojanty 5-3
Chojniczanka II Chojnice – Koral Dębnica 0-5
pauza – Chojniczanka I Chojnice

Tabela - Słupska klasa okręgowa juniorów D1 - sezon 2014/15

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
chantayvannatten