Dodano: 17 maja 2015

JUNIORZY D1 NADAL NIEPOKONANI NA WIOSNĘ … JFA – CHOJNICZANKA II 5-0 (2-0)

16 maja drużyna Junior Football Academy Przechlewo rozegrała kolejny mecz Słupskiej Klasy Okręgowej junior D1 …
No boisku w Przechlewie podopieczni Jarosława Pietrzykowskiego podejmowali ostatnią drużynę ligi Chojniczakę II Chojnice.

Początek spotkania w wykonaniu naszej drużyny bardzo ospały. Reakcja szkoleniowca JFA była jednak natychmiastowa. Kilka szybkich zmian w zespole ożywiło grę dzięki czemu zaczęło wyglądać to coraz lepiej. Dwie bramki strzelone w pierwszej połowie po szkolnych błędach gości oraz zdecydowaniu i zimnej krwi Friedy i Trawickiego.

Dopiero po „twardej” rozmowie w przerwie spotkania pomiędzy trenerem, a zawodnikami druga połowa całkowicie pod dyktando gospodarzy. Nasza gra była wreszcie płynna, a bramki które strzelaliśmy to wynik efektownych akcji całego zespołu. Rezultat spotkania mógł być wyższy, jednak w decydujących momentach brakowało nam dokładności i spokoju.

„O pierwszych 15-stu minutach chciałbym jak najszybciej zapomnieć. Cieszę się, że zmiennicy których wprowadziłem już w pierwszej połowie odmieniły naszą grę. Dzięki ich postawie weszliśmy we właściwy rytm gry. Taką drużynę jaką widzieliśmy w drugiej połowie chciałbym oglądać zawsze. Odzwierciedleniem tego jest reakcja licznie przybyłych Rodziców i kibiców, którym to same ręce składały się do oklasków po akcjach bramkowych i nie tylko.” – powiedział trener Jarosław Pietrzykowski

JFA Przechlewo – Chojniczanka II Chojnice 5-0 (2-0)

Bramki: Frieda Wojciech 19′ i 41′ , Trawicki Michał 29′ , Majer Dominik 45′ , Budek Maciej 58′

SKŁAD JFA PRZECHLEWO

Pliskowski Michał
Kozieł Radosław
Bloch Jakub
Tyczyński Jakub
Dorawa Mikołaj
Sobański Jakub
Frieda Wojciech
Borsuk Mikołaj
Majer Dominik
Wojciechowski Kamil
Szostak Filip
Trawicki Michał
Kowalik Krzysztof
Brus Bartłomiej
Budek Maciej

Trener: Pietrzykowski Jarosław
Kierownik drużyny: Bloch Jarosław
Foto: Gwiżdż Mariola

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
olympia_gurevich@mailxu.com