Dodano: 25 października 2013

Junior Football Academy – U2 Bytów 3:6

W piątek 25.10.2013 o godz. 16.00 swój ostatni mecz w tej rundzie rozegrali zawodnicy JFA. Przeciwnikiem naszych zawodników byli niepokonani zawodnicy z U2 – Bytów, którzy pewnie zmierzają do PLJ. Przed dzisiejszym meczem faworyt był tylko jeden i był to zespół U2 – Bytów, który dotychczas strzelił 56 bramek a stracił tylko dwie. Jednak kibice, którzy przybyli dzisiaj na stadion widzieli wyrównany, bardzo zacięty mecz. Od początku spotkania zawodnicy JFA grali bardzo agresywnie i podchodzili wysoko do swojego przeciwnika. Nie pozwalając w ten sposób grać piłką, często zmuszając gości do indywidualnych błędów. Pierwsi bramkę w tym spotkaniu zdobyli goście z Bytowa. Prowadzili nawet 2:0, ale nasi chłopcy pokazali iż tego dnia są dobrze dysponowani i odpowiedzieli bramką Dominika Majera. W drugiej połowie gra wyglądała podobnie. Przez cały mecz zawodnicy JFA walczyli jak Dawid z Goliatem i radzili sobie bardzo dobrze. Bramkę na 2:3 zdobył Dawid Modrzejewski po podaniu Mikołaja Borsuka. Gdy wydawało się, że nasz zespół doprowadzi do remisu, chwila nieuwagi i zrobiło się najpierw 2:4, a póżniej 2:5. Pomimo niekorzystnego wyniku zawodnicy Junior Football Academy starali się atakować. Po akcji z boku boiska dośrodkowywał Dominik Majer, a na bramkę uderzał Dawid Modrzejewski. Bardzo aktywny tego dnia Dominik Majer, co chwilę urywał się obrońcom U2 – Bytów jednak brakowało wykończenia. Jeszcze jedna bramkę dla naszego zespołu  po rzucie rożnym wykonywanym przez Dawida Modrzejewskiego zdobył Jasiu Jabłoński. Należy pochwalić cały zespół Junior Football Academy, który zagrał świetne spotkania i pokazał iż z każdym można walczyć jak równy z równym. Heroiczne boje z zawodnikami z Bytowa toczyli Jakub Bloch, Radek Kozieł oraz Wojtek Frieda.

Zawodnicy JFA wystąpili w składzie:

Kamil Bukowski – Jakub Bloch, Jan Jabłoński, Radek Kozieł, Bartek Prus, Wojtek Frieda, Dawid Modrzejewski, Dominik Majer, Mikołaj Borsuk, Jakub Sobański, Przemek Philipp, Oliwier Szumacher,

Zawodnikiem meczu w naszym zespole został wybrany Jakub Bloch, który dzisiejszego dnia był nie do przejścia dla zawodników z U2- Bytów.

Po raz kolejny gorące podziękowania dla rodziców, którzy bardzo żywiołowo dopingowali naszych zawodników. Dzięki temu  nasi chłopcy czuli, że grają u siebie..

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
sherlyn.leppink.183@mailxu.com