Dodano: 21 marca 2016

JUNIOR D2 … PRZEGRANA W ZALEGŁYM MECZU RUNDY JESIENNEJ

W niedzielę 20 marca 2016 juniorzy D2 rozegrali zaległy mecz z rundy jesiennej …
Przeciwnikiem drużyny AP JFA Przechlewo był lider ligi drużyna U2 Bytów. Pierwotnym terminem tego spotkania był 8 listopada 2015, jednak ze względu na złe warunki atmosferyczne został on przeniesiony na dwa tygodnie przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Mecz lidera z vice liderem stał na wysokim poziomie sportowym. Obie drużyny grały bardzo skoncentrowane, aby nie popełnić jakiegokolwiek błędu. Mieliśmy sytuacje bramkową, kiedy to dobrze dysponowany tego dnia Jakub Goliński uderzeniem zza pola karnego trafił w poprzeczkę. Pech chciał, że tego dnia stałe fragmenty zadecydowały o naszej stracie bramek w pierwszej połowie. Wystarczyły dwa rzuty rożne (12′ i 24′) i przegrywaliśmy do przerwy 2-0.

Po przerwie ruszyliśmy z impetem na bramkę przeciwnika, i już w drugiej minucie Maciej Łącki przy pomocy i błędzie bramkarza strzela bramkę na 2-1. Całą drugą połowę spotkania byliśmy strona dominującą, jednak albo raziliśmy skutecznością, albo na wysokości zadania stawali obrońcy lub bramkarz gospodarzy i do końca meczu niestety wynik nie uległ zmianie.

U2 Bytów – AP JFA Przechlewo 2-1 (2-0) … Bramki: Łącki Maciej 32′ … U2 Bytów 12′ i 24′