Dodano: 10 kwietnia 2015

Junior D1 – Udany początek rundy wiosennej :)
JFA-MKS 3-0 (1-0)

Bardzo dobrze rozpoczęli rundę wiosenna juniorzy D1 Junior Football Academy Przechlewo …

Na inauguracje rundy rewanżowej Słupskiej Klasy Okręgowej podopieczni trenera Jarosława Pietrzykowskiego pokonali na własnym boisku drużynę MKS Debrzno 3-0. Było to bardzo ważne zwycięstwo ze względu na układ w tabeli oraz rewanż za pechową przegraną w rundzie jesiennej 3-2 w Debrznie. Hat-tricka, choć nie klasycznego (1 bramka w pierwszej połowie – 2 bramki w drugiej połowie) w tym meczu ustrzelił Dominik Majer.

„Jestem zadowolony z gry mojego zespołu. W naszej grze było widać ciężko przepracowaną zimę pod względem fizycznym jak i taktycznym. Chłopcy realizowali zadania, które im nakreśliłem na odprawie przed meczowej. Cieszy mnie to, że nie wkradła się w nasze szeregi dekoncentracja przez którą w rundzie jesiennej straciliśmy niepotrzebnie kilka punktów mając zwycięstwo praktycznie w kieszeni. Nie wpadamy w hura euforie, tylko nadal ciężko pracujemy na treningach, aby nasza gra była powtarzalna i coraz lepsza.” – powiedział zaraz po meczu trener Jarek.

JFA Przechlewo – MKS Debrzno 3-0 (1-0)  …  Bramki : Majer Dominik (19′ , 31′ , 42′)

JFA Przechlewo: Pliskowski, Kozieł, Bloch,  Sobański, Borsuk, Wojciechowski, Frieda, Majer, Kowalik, Prus, Szostak
MKS Debrzno:  Barczewski, Andrzejewska, Bielecki, Kamowski, K. Kiedrowicz, P. Kiedrowicz, Łukaszewski, Maciak, Marzec, Mudyna, Nykiel, Plewa, Szyszka, Trela

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
kent-fissori@mailxu.com