Dodano: 1 czerwca 2015

JUNIOR D1 … !!! TYLKO ZWYCIĘSTWO !!! … JFA – CHOJNICZANKA I 5-0 (3-0)

W przedostatniej kolejce Słupskiej Klasy Okręgowej juniorów D1 zawodnicy Junior Football Academy Przechlewo podejmowali Chojniczankę I Chojnice …

Od pierwszych minut spotkania widać było, że dla nas liczy się TYLKO ZWYCIĘSTWO !!! Podopieczni trenera Jarosława Pietrzykowskiego od początku zagrali bardzo wysokim pressingiem. Zawodnicy Chojniczanki zostali zepchnięci do głębokiej defensywy i natychmiastowo zostali skarceni dwoma bramkami, bowiem już w 5 i 11 minucie Dominik Majer zadał dwa celne ciosy i wygrywaliśmy 2-0. Kolejne minuty to ciągłe ataki naszych chłopców jednak dopiero w 29 minucie ponownie Dominik trafił trzeci raz do bramki gości i kompletując przy tym klasycznego hattricka ustalił wynik pierwszej połowy.

Druga połowa to nadal dominacja naszego zespołu. Licznie zgromadzeni Rodzice i kibice, którzy akurat zbierali się na wyjazdowy mecz seniorów Brdy do Lipnicy, raz za razem gromkimi oklaskami gratulowali znakomitych zagrań i akcji które tworzyli młodzi piłkarze JFA. Solą piłki nożnej są bramki i właśnie to w drugiej połowie jeszcze dwukrotnie ucieszyli kibiców. Po strzałach Kamila Wojciechowskiego i ponownie Dominika Majera wynik spotkania na zakończenie brzmiał 5-0 i do ok. godziny 18.00 (bowiem o tej porze miało zakończyć się spotkanie Korala Dębnicy z AP Człuchów) wskoczyliśmy na fotel lidera. Niestety zawodnicy Korala w ostatnich pięciu minutach swojego meczu ustrzelili dwie bramki i to oni powrócili na pierwsze miejsce po siedemnastej serii spotkań.

Do zakończenia sezonu pozostała jedna kolejka w której to JFA Przechlewo spotka się w Chojnicach z tamtejszym Kolejarzem, a Koral Dębnica także w Chojnicach rozegra swoje spotkanie Chojniczanką. Te dwa spotkania zadecydują o tym kto wygra ligę, a kto zajmie drugie miejsce.

Kolejka XVII – 06.06.2015, godz.11.00

Czarni Czarne -Kornowscy Szarża Krojanty
Kolejarz Chojnice – JFA / Brda Przechlewo
Chojniczanka I Chojnice – Koral Dębnica
AP Człuchów – Chojniczanka II Chojnice
pauza: MKS Debrzno

!!! SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO CHOJNIC – 6 czerwiec godz.11.00 !!!

Skład JFA Przechlewo:

Pliskowski Michał
Bloch Jakub
Kozieł Radosław
Tyczyński Jakub
Dorawa Mikołaj
Sobański Jakub
Borsuk Mikołaj
Majer Dominik
Szostak Filip
Trawicki Michał
Kowalik Krzysztof
Prus Bartłomiej
Trener: Pietrzykowski Jarosław
Kierownik drużyny: Szostak Marcin i Bloch Jarosław

Wyniki XVII kolejki – 30/31.05.2015

Chojniczanka II Chojnic – Czarni Czarne 0-2
Koral Dębnica – AP Człuchów 2-0
JFA / Brda Przechlewo – Chojniczanka Chojnice 5-0 … Bramki: Majer D. 5′ 11′ 29′ 49′ i Wojciechowski K.43′
Kornowscy Szarża Krojanty – MKS Debrzno 4-0
pauza: Kolejarz Chojnice

Tabela - Słupska klasa okręgowa juniorów D1 - sezon 2014/15

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
reylongfellowrni@mailxu.com