Dodano: 6 października 2015

ZWYCIĘSKA PASSA NADAL TRWA :) … JFA – KOLEJARZ 6-0 (3-0)

W sobotę 3 października liderzy SKO gr. II juniorzy C2 Junior Football Academy Przechlewo rozegrali swój piąty mecz ligowy z Kolejarzem Chojnice…

Podopieczni trenera Jarosława Pietrzykowskiego nie pozostawili złudzeń ostatniemu w tabeli Kolejarzowi Chojnice pewnie wygrywając na własnym terenie 6-0 prowadząc już do przerwy 3-0. Choć pierwsze minuty w wykonaniu naszych juniorów były lekko nerwowe, to z minuty na minutę widać było kto jest liderem, a kto (nie ujmując gościom – bo momentami grali naprawdę dobrze) ostatnią drużyną ligi.
Festiwal strzelecki rozpoczął niezawodny jak co mecz Dominik Majer, który strzelił w tym meczu swoją 15 i 16 bramkę w sezonie, natomiast zakończył Wojciech Frieda, dla którego byłą to piąta bramka w piątym meczu. Dodać należy, że swoje debiutanckie bramki w lidze strzelili także Damian Syczewski (2), który wystąpił w miejsce kontuzjowanego Mikołaja Borsuka i Marcin Kowalik (1). Wszyscy zawodnicy naszej drużyny pokazali znakomity poziom sportowy, a akcje naszego zespołu budziły gromkie brawa licznie zgromadzonych kibiców i rodziców.

„Obawiałem się, że chłopcy grając z drużyną która nie zdobyła jeszcze punktu w lidze mogą podejść do tego meczu niezbyt skoncentrowani. Uczulałem ich przed meczem, że nikt nie położy się przed nimi tylko dlatego ze liderują w lidze. Chcieliśmy jak najszybciej zdobyć bramkę i udało nam się to już w 11 minucie, co dało luz w naszej grze i spokojnie kontrolowaliśmy całe spotkanie. Cieszę się, że wszyscy zawodnicy grający w tym meczu pokazali dobre wyszkolenie techniczne i taktyczne. Za nami „ćwiartka” ligi bez straty punktu i mam nadzieję, że w serii rewanżowej rundy jesiennej (red. przyp. liga jest grana jesień – wiosna mecz i rewanż) potwierdzimy naszą dobrą dyspozycję kolejnymi punktami, czego sobie i chłopakom życzę.” – powiedział po meczu trener Jarosław Pietrzykowski.

AP JFA Przechlewo – Kolejarz Chojnice 6-0 (3-0) …

Bramki : Majer Dominik x2 (11′, 51′), Syczewski Damian (20′,43′), Kowalik Marcin x1 (30′), Frieda Wojciech x1 (59′)

Kierownik drużyny : Szostak Marcin

Kolejny mecz rozegramy 10 października (sobota) o g.10.00 w Przechlewie z MKS Debrzno.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NASZYCH RODZICÓW I KIBICÓW NA MECZ !!!