Dodano: 20 września 2015

JUNIOR C2 … TRZECI MECZ I TRZECIE ZWYCIĘSTWO :) … CZARNI – JFA 2-4 (1-3)

20 września 2015 juniorzy C2 (rocznik 2002-2004) AP Junior Football Academy Przechlewo rozegrali trzeci mecz Słupskiej Klasy Okręgowej gr. II …

W niedzielne przedpołudnie podopieczni trenera Jarosława Pietrzykowskiego wybrali się na wyjazdowy mecz do Czarnego. Obie drużyny w tym sezonie nie doznali jeszcze goryczy porażki, tak więc mecz zapowiadał się bardzo ciekawie.

Pierwsze minuty meczu utrzymywaliśmy się więcej przy piłce, jednak z tej przewagi nie wynikła żadna sytuacja bramkowa. Płynność naszej gry urywała się na 16-25 metrze kiedy to ostatnie podanie było bardzo niedokładne lub obrońcy gospodarzy byli na swoich posterunkach. Dopiero piękne uderzenie z 18 metra pod porzeczkę Mikołaja Borsuka w 17 minucie otworzyło wynik dzisiejszego spotkania. Nie minęły dwie minuty i wspaniałym rajdem przez prawie 50 metrów boiska popisał się Dominik Majer, który minął 4 zawodników, a następnie idealnie obsłużył Wojtka Friedę i prowadziliśmy 0-2. Po tej bramce drużyna z Czarnego zaatakowała troszkę śmielej i niestety po przypadkowej ręce jednego z naszych obrońców sędzia wskazał na wapno, które skrzętnie wykorzystali gospodarze. Kilka minut później wykonywaliśmy rzut rożny. Rozegraliśmy go podobnie jak ostatnio z Chojniczanką u siebie, jednak tym razem wrzutka Dominika Majera nie wpadła bezpośrednio do bramki tylko zamykający całą akcje Jakub Bloch uderzeniem po długim rogu od słupka ustalił wynik pierwszej połowy na 1-3.

Drugą połowę zaczęliśmy podobnie jak zakończyliśmy pierwszą. Po dobrym odbiorze w środku pola Krzysztofa Kowalika, znakomitym dograniu Wojtka Friedy do Dominika Majera, ten ostatni strzela bramkę z 16 metra i mamy 1-4. Ta bramka lekko uśpiła naszą grę. Oddając więcej pola Czarnym mecz stał się bardzie ofensywny w dwie strony. Stworzyliśmy sobie jeszcze kilka bardzo dogodnych sytuacji gdzie powinniśmy strzelić bramki, odskoczyć i mieć większą przewagę bramkową, jednak zawodziła skuteczność. To co nie udało się nam udało się gospodarzom i 8 minut przed końcem po faulu w naszym polu karnym trafili ponownie z karnego na 2-4 ustalając przy tym końcowy wynik spotkania.

Wynik cieszy, jednak nie mogę być tak do końca zadowolony zarówno z naszej gry ofensywnej gdzie zmarnowaliśmy kilka stu procentowych sytuacji, które pozwoliły by nam na spokojniejszą grę w końcówce, jak i defensywnej gdzie popełnialiśmy czasem szkolne błędy. Bardzo zadowolony mogę być natomiast  z ambicji i woli walki moich zawodników, i że pomimo wysoko postawionej poprzeczki potrafiliśmy wywieść cenne punkty z trudnego terenu.” – powiedział na gorąco tuż po meczu trener Jarosław Pietrzykowski.

KADRA JFA PRZECHLEWO :
Kiedrowski Paweł
Trawicki Michał
Majer Dominik
Spors Patryk
Syczewski Damian
Szostak Filip
Kozieł Radosław
Tyczyński Jakub
Kowalik Marcin
Kowalik Krzysztof
Prus Bartek
Dorawa Mikołaj
Borsuk Mikołaj
Frieda Wojciech
Bloch Jakub

Trener : Pietrzykowski Jarosław

WYNIKI III KOLEJKI (18-20.09.2015) :

MKS Debrzno – Kornowscy Szarża Krojanty  1-3
MKS Chojniczanka Chojnice – Kolejarz Chojnice  4-0
Czarni Czarne – AP JFA Przechlewo 2-4 (1-3)

Bramki : Borsuk Mikołaj x1 (17′), Frieda Wojciech x1 (19′), Bloch Jakub x1 (29′), Majer Dominik x1 (37′)

Tabela ligi :   http://juniorfootballacademy.pl/slupska-klasa-okregowa-jc2-grupa-ii/

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
valdafissori@mailxu.com