Dodano: 20 października 2015

JUNIOR C2 … NADAL NIEPOKONANI … SIÓDME LIGOWE ZWYCIĘSTWO !!

W sobotę 17 października 2015 podopieczni trenera Jarosława Pietrzykowskiego rozegrali kolejny mecz ligowy SKO gr. III  w Chojnicach z tamtejszą Chojniczanką …

Po wysokiej wygranej w pierwszym meczu tych drużyn między sobą w Przechlewie (red.przyp. JFA – MKS 13-1) wydawać by się mogło, że będzie to spacerek dla naszej drużyny. Okazało się jednak, że Chojniczanie chcieli się mocno zrehabilitować za tamtą wpadkę i postawili wysoko poprzeczkę drużynie z Przechlewa. Mecz co prawda mieliśmy całkowicie pod kontrolą, jednak nie było to spotkanie jednostronne jak w Przechlewie tylko licznie zgromadzeni kibice i Rodzice obu drużyn oglądnęli emocjonujące spotkanie.

„Chcieliśmy zdobyć jak najszybciej bramkę, aby grało nam się spokojniej. W pierwszych trzech minutach mieliśmy dwie setki, jednak nie potrafiliśmy umieścić piłki w bramce gospodarzy. Do tego przejście z boiska trawiastego na jakim trenujemy na sztuczną murawę nieco nam przeszkadzało, przez co w naszą grę wkradło się troszkę nerwowości. Natomiast gospodarze trenującym na co dzień w takich warunkach czuli się znakomicie. W naszej grze widać coraz więcej dojrzałości i pewności swoich umiejętności. Chciałbym bardzo pochwalić wszystkich zawodników za to, że wykonywali zadania taktyczne, nakreślone przed meczem. W tak trudnym meczu zwyciężyliśmy umiejętnościami piłkarskimi, a nie szczęściem i z tego jestem bardzo zadowolony.” – powiedział po meczu trener Jarosław Pietrzykowski.

MKS Chojniczanka Chojnice – AP JFA Przechlewo 1-3 (1-2) …
… Bramki : Syczewski Damian 12′ , Majer Dominik 35+1′ , 64′

Kadra JFA Przechlewo :
Szostak Filip
Bloch Jakub
Tyczyński Jakub
Kozieł Radosław
Dorawa Mikołaj
Kowalik Marcin
Kowalik Krzysztof
Syczewski Damian
Trawicki Michał
Frieda Wojciech
Majer Dominik
Prus Bartłomiej
Spors Patryk
Kiedrowski Paweł
Borsuk Mikołaj

Trener : Pietrzykowski Jarosław
Kierownik drużyny / Foto : Szostak Marcin

Kolejny mecz rozegrany zostanie 24 października (sobota) o g.10.00 z Czarnymi Czarne w Przechlewie.

!!! SERDECZNIE ZAPRASZAMY NASZYCH RODZICÓW I KIBICÓW

Tabela  …  http://juniorfootballacademy.pl/slupska-klasa-okregowa-jc2-grupa-ii/

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
angelina_nardo@mailxu.com