Dodano: 1 września 2015

JUNIOR C2 … MOCNE ROZPOCZĘCIE LIGI !!!

31 sierpnia 2015 juniorzy C2 (rocznik 2002-2004) Junior Football Academy Przechlewo rozegrali pierwszy mecz sezonu 2015/2016 Słupskiej Klasy Okręgowej gr. II …

Bardzo dobrze rozpoczęli swoje rozgrywki ligowe podopieczni trenera Jarosława Pietrzykowskiego. Nasi zawodnicy po bramkach Majera Dominika x3 (3′ ,16′ ,70′) , Trawickiego Michała x2 (19′ ,24′) , Borsuka Mikołaja x2 (8′ ,57′) i Friedy Wojciecha x2 (58′ ,64′) wygrali mecz pierwszej kolejki SKO na wyjeździe z MKS Debrzno 3-9 (2-5).

Mecz rozpoczął się od huraganowych ataków zawodników JFA i już w 8 minucie prowadziliśmy 0-2. Nie minęło kolejne 11 minut, a na tablicy wyników widniało 0-4. Taki przebieg początku meczu pozwolił naszym chłopcom spokojne kontrolowanie spotkania. Kiedy tylko gospodarze trafiali do naszej bramki (1-4, 2-5, 3-5) my przyspieszaliśmy i strzelaliśmy kolejne gole odskakując na kilka bramek więcej.

Gratulujemy naszych zawodnikom za zwycięstwo i czekamy na kolejne tak miłe informacje 🙂

„Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego początku meczu. Mieliśmy strzelić jak najszybciej bramkę i to się udało aż czterokrotnie. To był ich pierwszy mecz o ligowe punkty na pełnowymiarowym boisku po 11 zawodników i wielu z nich ,także i ja obawiało się jak to będzie wyglądało. Cieszy wynik, jednak nie podpalamy się bo wiemy że czeka nas jeszcze wiele pracy aby „maszyna” tak do końca zatrybiła. W meczu mieliśmy momenty dobre czasem i bardzo dobre, ale musimy wyeliminować przestoje i rozluźnienie gdyż właśnie wtedy traciliśmy od razu bramki. Jednakże chciałbym bardzo podziękować chłopakom za determinacje w realizacji przedmeczowych założeń, oraz Rodzicom i kibicom którzy znowu wspierali nas swoją obecnością i dopingiem” – powiedział po meczu trener Jarosław Pietrzykowski