Dodano: 14 września 2015

JUNIOR C2 … KOLEJNA WYSOKA WYGRANA … JFA – MKS 13-1 (7-0)

12 września 2015 juniorzy C2 (rocznik 2002-2004) Junior Football Academy Przechlewo rozegrali kolejny mecz Słupskiej Klasy Okręgowej gr. II …

Po prawie dwu tygodniowej przerwie spowodowanej rozegraniem meczu pierwszej kolejki z MKS Debrzno tydzień wcześniej (31.08) od pierwotnego terminu rozpoczęcia ligi (5-6.09) , podopieczni trenera Jarosława Pietrzykowskiego zaprezentowali się przechlewskiej publiczności grając u siebie z drużyną MKS Chojniczanka Chojnice.

Od pierwszej do ostatniej minuty meczu widoczna była przewaga naszego zespołu. Pewne zwycięstwo, powrót do gry „ostoi” naszej obrony Jakuba Blocha po dłuższej kontuzji i dobry mecz w wykonaniu całej drużyny, tak można by pokrótce opisać spotkanie juniorów C2 AP Junior Football Academy Przechlewo.

„Przez ostatnie dwa tygodnie pracowaliśmy nad agresywnością bardzo wysokiego pressingu i rozwiązaniami stałych fragmentów gry. Można powiedzieć, że dało to efekt piorunujący w tym meczu bo już w 2 minucie perfekcyjnie rozegraliśmy rzut rożny, a po 12 minutach gry prowadziliśmy 4-0. Zdobyliśmy kolejne 3 punkty, jednak zdarzają nam się jeszcze błędy nad którymi moi podopieczni wiedzą, że musimy popracować. Cieszę się, że do gry wrócił Jakub Bloch. Będziemy monitorować jego zdrowie, aby kontuzja się nie nawróciła i pomagał drużynie jak w zeszłym sezonie. Po raz kolejny dziękuję licznie przybyłym kibicom i Rodzicom za doping i oklaski, które niosły moich zawodników do jeszcze lepszej gry w tym spotkaniu.” – powiedział po meczu trener Jarosław Pietrzykowski.

KADRA JFA PRZECHLEWO :
Kiedrowski Paweł
Trawicki Michał
Majer Dominik
Spors Patryk
Sobański Jakub
Syczewski Damian
Szostak Filip
Kozieł Radosław
Tyczyński Jakub
Kowalik Marcin
Kowalik Krzysztof
Prus Bartek
Dorawa Mikołaj
Borsuk Mikołaj
Frieda Wojciech
Bloch Jakub

Trener : Pietrzykowski Jarosław
Kierownik drużyny / Foto : Szostak Marcin

WYNIKI II KOLEJKI (12-13.09.2015) :

Kornowscy Szarża Krojanty – Czarni Czarne 2-2
Kolejarz Chojnice – MKS Debrzno 1-8
AP JFA Przechlewo – MKS Chojniczanka Chojnice 13-1 (7-0) …

Bramki : Majer Dominik x9 (2′ 5′ 12′ 20′ 31′ 34′ 42′ 51′ 64′), Borsuk Mikołaj x2 (7′ 50′), Trawicki Michał x1(37′), Frieda Wojciech x1 (70′)

Tabela ligi : http://juniorfootballacademy.pl/slupska-klasa-okregowa-jc2-grupa-ii/

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
mariannaapplonie@mailxu.com