Dodano: 26 października 2015

JUNIOR C2, D2 … ZMIENNE SZCZĘŚCIE JUNIORÓW AP JFA PRZECHLEWO

W sobotę (24.10) juniorzy C2, i w niedzielę (25.10) juniorzy D2 rozegrali swoje kolejne mecze ligowe w Słupskiej Klasie Okręgowej …

JUNIOR C2 … ZWYCIĘSKA PASSA NADAL TRWA 🙂

Nie zwalniają tempa podopieczni trenera Jarosława Pietrzykowskiego, którzy w sobotnie przedpołudnie przed własną publicznością pokonali drużynę z Czarnego. Wynik spotkania otworzył niezawodny jak dotąd w każdym meczu Dominik Majer, który uderzeniem zza pola karnego pokonał bramkarza gości. Była to jego 22 bramka ósmym meczu ligowym !!! Drugą bramkę strzelił Bloch Jakub pewnie wykorzystując rzut karny po ewidentnej ręce obrońcy Czarnych, czym ustalił wynik spotkania.

„Wynik może cieszyć, choć nasza gra w pierwszej połowie tak nie do końca. Niepotrzebnie po strzeleniu bramki cofnęliśmy się oddając więcej pola gościom, przy tym ustawiając się na grę z kontry. Po kilku korektach w przerwie spotkania drugą połowę mieliśmy pod całkowitą kontrolą. Szkoda tylko, że mając kilka znakomitych sytuacji bramkowych nie strzeliliśmy bramek dzięki którym nasza gra byłaby spokojniejsza.”powiedział po meczu trener Jarosław Pietrzykowski.

JFA Przechlewo – Czarni Czarne 2-0 (1-0) …
… Bramki : Majer Dominik x (6′), Bloch Jakub x1 (48′ – karny)

Kierownik drużyny / Foto : Szostak Marcin

Kolejny mecz ligowy rozegrany zostanie 31 października (sobota) o g.13.00 z Szarżą Krojanty w Przechlewie.

!!! SERDECZNIE ZAPRASZAMY NASZYCH RODZICÓW I KIBICÓW !!!

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

JUNIOR D2 … PECHOWA PRZEGRANA 🙁

Bardzo pechowo niedzielny mecz przegrali juniorzy D2, którzy w zastępstwie za nieobecnego dzisiaj trenera Michała Wirkusa prowadzeni byli przez trenera Jarosława Pietrzykowskiego. Od pierwszych minut spotkania pełna dominacja naszego zespołu. Każda próba wyprowadzenia akcji przez gospodarzy przerywana była już na połowie Lidera lub obrońcy JFA grali perfekcyjnie i nasz bramkarz nie miał w ogóle pracy. Tak było do 29 minuty, kiedy to gospodarze po raz pierwszy zawitali na naszym polu karnym i niestety od razu strzelili bramkę ustalając wynik 1-0 do przerwy. Po przerwie chcieliśmy jak najszybciej doprowadzić do remisu, jednak to zawodnicy z Rychnów dwukrotnie pokonują naszego bramkarza (33′ i 37′) i przegrywamy 3-0. Nie jedna drużyna w tym momencie poddałaby się … jednak nie zawodnicy z Przechlewa. Szybka reakcja trenera i przejście z systemu gry 3-4-1 na 3-3-2 dała sygnał do jeszcze większych ataków naszej drużyny i po bramkach Jakuba Borsuka w 48′ i 53′ łapiemy kontakt. Atakowaliśmy końca meczu lecz wynik spotkania nie uległ zmianie i przegrywamy 3-2.

„Nie wiem co mam powiedzieć chłopcom patrząc na ich łzy tuż po gwizdku kończącym spotkanie. Po prostu brakuje mi słów 🙁 Chłopcy dali dziś z siebie wszystko co najlepsze. Walczyli na każdym metrze boiska. Na pewno zabrakło dziś nam skuteczności. Do przerwy powinniśmy wygrywać 3 lub 4-0, jednak to co dziś wyczyniał bramkarz Lidera broniąc w całym meczu 5 sytuacji sam na sam i w ekwilibrystyczny sposób broniąc strzały z za pola karnego to jest niemożliwe i to dzięki niemu gospodarze wygrali mecz. Słowa uznania dla licznie zgromadzonych naszych Rodziców !! To również dzięki Waszemu dopingowi chłopcy nie poddali się i walczyli choć o jeden punkt do końca spotkania. Tym razem się nie udało.”powiedział po meczy trener Jarosław Pietrzykowski.

Lider Rychnowy – JFA Przechlewo 3-2 (1-0) …

Milke Tobiasz
Trener : Wirkus Michał (dziś w zastępstwie trener Pietrzykowski Jarosław)

Kolejny mecz ligowy rozegrany zostanie 8 listopada (niedziela) o g.11.00 z U2 Bytów w Udorpiu.