Dodano: 1 listopada 2015

JUNIOR C2 … 372 DNI BEZ PORAŻKI !!! …
KONIEC PASSY … JFA – SZARŻA 0-2 :(

31.10.2015 odbył się mecz juniorów C2 SKO. Mecz w pierwotnym terminie miał być rozegrany 7.11, jednak na prośbę drużyny z Krojant został przeniesiony …

Ostatni raz podopieczni trenera Jarosława Pietrzykowskiego schodzili z boiska pokonani ponad rok temu !! Było to w meczu Chojniczanką Chojnice, gdzie ulegli oni na wyjeździe 2-0 (24 październik 2014). Ligowa passa bez porażki, a mianowicie 1 remis i 16 zwycięstw z rzędu, trwała do dzisiejszego (31 październik 2015) meczu z Szarżą Krojanty.

W rozegranym spotkaniu musieliśmy rodzić sobie bez dwóch defensorów z podstawowego składu – Radosława Kozieła i Jakuba Tyczyńskiego. Nieobecność tych dwóch zawodników spowodowana ich chorobą zmusiła trenera do roszad w ustawieniu. Jednocześnie goście posiadali przewagę fizyczną. To wszystko niestety przełożyło się na słabszą grę naszej drużyny w dzisiejszym meczu. Zawodnicy AP JFA Przechlewo walczyli z całych sił, jednak to okazało się za mało i po 372 dniach przegraliśmy mecz ligowy.

„Dzisiejszy mecz w naszym wykonaniu nie był takim jak inne. Braki kadrowe, fizyczność gości i wysoko postawiona poprzeczka przez drużynę z Krojant to efekty dzisiejszego wyniku. Czasem przychodzi słabszy dzień i nie zawsze da się wygrać. Mam nadzieję, że ta przegrana zmobilizuje chłopców do jeszcze większej pracy na treningach. Z każdej porażki trzeba wyciągnąć wnioski, i mam nadzieje, że tak właśnie będzie. To był wspaniały rok w wykonaniu moich podopiecznych. Dzięki takim wynikom – dzięki takiej passie chce się jeszcze bardziej pracować z tą wspaniała grupą. Dzięki chłopaki.”powiedział po meczu trener Jarosław Pietrzykowski.

JFA Przechlewo – Szarża Krojanty 0-2 (0-0) … Bramki dla gości : 44′ i 70′

Kadra JFA Przechlewo :
Szostak Filip
Bloch Jakub
Sobański Jakub
Prus Bartłomiej
Dorawa Mikołaj
Kowalik Krzysztof
Kowalik Marcin
Syczewski Damian
Trawicki Michał
Frieda Wojciech
Majer Dominik
Borsuk Mikołaj
Spors Patryk
Kiedrowski Paweł
Trener : Pietrzykowski Jarosław
Kierownik drużyny / Foto : Szostak Marcin

Ostatni mecz rundy jesiennej rozegrany zostanie 11 listopada (środa) o g.13.00 z Kolejarzem Chojnice w Przechlewie.

!!! SERDECZNIE ZAPRASZAMY NASZYCH RODZICÓW I KIBICÓW !!!

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
keesha_samano@mailxu.com