Dodano: 12 października 2013

JFA – Szarża Krojanty 4:1

W swoim kolejnym spotkaniu zawodnicy Junior Football Academy pokonali na własnym boisku zespół Szarży Krojanty 4:1W sobotę tj. 12.10 2013 o godz. 12.00 swój kolejny mecz w ramach juniora D1 rozegrali zawodnicy JFA. Tym razem do Przechlewa przyjechali zawodnicy Szarży Krojanty. Po ostatnich dwóch porażkach zawodnicy JFA bardzo chcieli zdobyć komplet punktów. Już od pierwszych minut nasz zespół zagrał bardzo ambitnie, agresywnie. Przekładało się to na sytuacje bramkowe do których dochodziliśmy. Dynamicznie w defensywę Szarży Krojanty wbiegał z piłką Dominik Majer, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem podawał do Mikołaja Borsuka, który nie zdążył do piłki. Chwilę póżniej Mikołaj Borsuk minął dwóch rywali i zakończył indywidualną akcję bramką. Jeszcze w pierwszej połowie po drużynowej akcji Wojtka , Dominika i Dawida Modrzejewskiego ten ostatni podwyższył wynik spotkania na 2:0. Do przerwy wynik spotkania nie uległ zmianie. Choć ku temu mieliśmy kilka sytuacji bramkowych. Należy wspomnieć również o kilku grożnych sytuacjach naszych gości, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony. Druga połowa zaczęła się od dośrodkowani z rzutu rożnego Dawida Modrzejewskiego, a w polu karnym kapitalnie zachował się Jakub Bloch, który strzałem głową podwyższył wynik meczu. Po tej bramce gra na boisku się wyrównała, czego efektem była bramka dla zespołu z Krojant. W końcówce spotkania świetnym strzałem z dystansu popisał się Wojtek Frieda, bardzo aktywny w dzisiejszym meczu. Ostatecznie zespół Junior Football Academy wygrał zasłużenie 4:1 z Szarżą Krojanty.

Zawodnikiem meczu został wybrany Wojtek Frieda, który przyzwyczaił nas do walki o każdą piłkę na całym boisku, a dodatkowo strzelił przepiękna bramkę w dzisiejszym meczu.

Zespół JFA wystąpił w składzie :

Kamil Bukowski – Jakub Tyczyński, Jakub Bloch, Jan Jabłoński, Jakub Sobański, Bartek Prus, Radek Kozieł, Wojtek Frieda, Dawid Modrzejewski, Mikołaj Borsuk, Dominik Majer, Przemek Philipp, Oliwier Szumacher, Piotr Glinicki,

Serdeczne podziękowania dla przybyłych w licznym gronie naszych kibiców, którzy pomimo chłodnego dnia zjawili się na stadionie i gorąco nas dopingowali

Cieszy fakt iż coraz lepiej prezentują się wprowadzani do zespołu bardzo powoli nasi najmłodsi zawodnicy Jakub Sobański i Przemek Philipp..