Dodano: 19 lutego 2017

UKS Sparta Sycewice wygrywa w roczniku 2009 i młodsi

Po zaciętym finale w którym zmierzyły się drużyny z Sycewic oraz Przechlewa zwyciężyli goście, czyli drużyna UKS Sparta Sycewice

W niedzielę 19.02.2017 odbył się ostatni turniej z cyklu Junior Football Academy Cup 2017 pod patronatem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.  W zmaganiach rocznika 2009 i młodsi uczestniczyło 10 drużyn, a zwycięzcą został zespół UKS Sparta Sycewice

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. UKS Sparta Sycewice.
  2. AP JFA Przechlewo.
  3. AP Szczecinek.
  4. U2 Bytów.
  5. AP Człuchów.
  6. Radunia Stężyca.
  7. Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie.
  8. Kolejarz Chojnice.
  9. AP JFA odział Koczała.
  10. Gryf Słupsk.

Najlepszy zawodnik – Michał Mothke – UKS Sparta Sycewice

Najlepszy bramkarz – Filip Kamyszek – AP JFA Przechlewo

Najlepszy strzelec – Jędrzej Cieślak – AP Szczecinek

Lp. GRUPA GODZ. DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
1. A 9.00-9.10 1. AP JFA Przechlewo 2. Kolejarz Chojnice 2-0
2. B 9.12-9.22 1. AP JFA odział Koczała 2. AP Człuchów 1-3
3. A 9.24-9.34 3. Gryf Słupsk 4. Radunia Stężyca 1-3
4. B 9.36-9.46 3. Mały Piłkarz Sępolno Kraj. 4. AP Szczecinek 0-5
5. A 9.48-9.58 2. Kolejarz Chojnice 5. U2 Bytów 1-2
6. B 10.00-10.10 2. AP Człuchów 5. UKS Sparta Sycewice 1-4
7. A 10.12-10.22 1. AP JFA Przechlewo 4. Radunia Stężyca 0-0
8. B 10.24-10.34 1. AP JFA odział Koczała 4. AP Szczecinek 0-2
9. A 10.36-10.46 3. Gryf Słupsk 5. U2 Bytów 0-2
10. B 10.48-10.58 3. Mały Piłkarz Sępolno Kraj. 5. UKS Sparta Sycewice 0-1
11. A 11.00-11.10 2. Kolejarz Chojnice 4. Radunia Stężyca 0-2
12. B 11.12-11.22 2. AP Człuchów 4. AP Szczecinek 2-3
13. A 11.24-11.34 1. AP JFA Przechlewo 5. U2 Bytów 1-0
14. B 11.36-11.46 1. AP JFA odziała Koczała 5. UKS Sparta Sycewice 0-2
15. A 11.48-11.58 2. Kolejarz Chojnice 3. Gryf Słupsk 2-1
16. B 12.00-12.10 2. AP Człuchów 3. Mały Piłkarz Sępolno Kraj. 2-1
17. A 12.12-12.22 4. Radunia Stężyca 5. U2 Bytów 1-2
18. B 12.24-12.34 4. AP Szczecinek 5. UKS Sparta Sycewice 0-4
19. A 12.36-12.46 1. AP JFA Przechlewo 3. Gryf Słupsk 3-0
20. B 12.48-12.58 1. AP JFA odziała Koczała 3. Mały Piłkarz Sępolno Kraj. 0-1
21. Półfinał o m. 5-83A – 4B 13.00-13.10  Radunia Stężyca Mały Piłkarz Sępolno Kraj.  0-0 k. 2:1
22. Półfinał o m. 5-84A – 3B 13.12-13.22  Kolejarz Chojnice AP Człuchów   0-3
23. Półfinał o m. 1-41A – 2B 13.24-13.34  AP JFA Przechlewo AP Szczecinek  2-2 k. 2:1
24. Półfinał o m. 1-42A – 1B 13.36-13.46  U2 Bytów UKS Sparta Sycewice   0-1
25. Mecz o 95A – 5B 13.48-13.58  AP JFA odział Koczała Gryf Słupsk   0-0 k. 3:2
26. Mecz o 7P21 – P22 14.00-14.10  Kolejarz Chojnice Mały Piłkarz Sępolno Kraj.  0-0 k. 0:1
27. Mecz o 5W21 – W22 14.12-14.22  Radunia Stężyca  AP Człuchów 0-4
28. Mecz o 3P23 – P34 14.24-14.34  U2 Bytów  AP Szczecinek 2-2 k. 3:4
29. Finał W23 – W24 14.36-14.46  AP JFA Przechlewo  UKS Sparta Sycewice 1-1 k. 2:3
30. WRĘCZENIE NAGRÓD 15.00      
    
  
  

<< pozostałe wiadomości
kristian_koets@mailxu.com