Dodano: 13 stycznia 2017

Drugi dzień…drugie zwycięstwo

Drugi dzień zmagań w turnieju Junior Football Academy Cup w roczniku 2010 przyniósł zwycięstwo dla zespołu gospodarzy. Turniej rozegrany systemem każdy z każdym. Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. AP JFA Przechlewo.
2. AP Szczecinek.
3. Lew Lębork.
4. Gwardia Koszalin
5. Polonia Jastrowie.
6. Drutex Bytovia Bytów.
7. Futbolaki Słupsk.
8. AP Człuchów.

Najlepszy zawodnik: Krzywicki Maciej (Gwardia Koszalin)

Najlepszy bramkarz: Kamyszek Filip (AP Junior Football Academy)

Najlepszy strzelec: Nowicki Szymon (Lew Lębork)

Lp. GODZ. DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
1. 9.00-9.10 1. AP JFA Przechlewo 8. AP Szczecinek 3-0
2. 9.12-9.22 2. AP Człuchów 7. MKS Drutex Bytovia Bytów 1-1
3. 9.24-9.34 3. Futbolaki Słupsk 6. Lew Lębork 0-1
4. 9.36-9.46 4. MKS Polonia Jastrowie 5. Gwardia Koszalin 1-1
5. 9.48-9.58 1. AP JFA Przechlewo 7. MKS Drutex Bytovia Bytów 3-0
6. 10.00-10.10 8. AP Szczecinek 6. Lew Lębork 3-2
7. 10.12-10.22 2. AP Człuchów 5. Gwardia Koszalin 0-6
8. 10.24-10.34 3. Futbolaki Słupsk 4. MKS Polonia Jastrowie 1-5
9. 10.36-10.46 1. AP JFA Przechlewo 6. Lew Lębork 3-1
10. 10.48-10.58 7. MKS Drutex Bytovia Bytów 5. Gwardia Koszalin 2-3
11. 11.00-11.10 8. AP Szczecinek 4. MKS Polonia Jastrowie 3-2
12. 11.12-11.22 2. AP Człuchów 3. Futbolaki Słupsk 0-1
13. 11.24-11.34 1. AP JFA Przechlewo 5. Gwardia Koszalin 0-0
14. 11.36-11.46 6. Lew Lębork 4. MKS Polonia Jastrowie 2-2
15. 11.48-11.58 7. MKS Drutex Bytovia Bytów 3. Futbolaki Słupsk 1-0
16. 12.00-12.10 8. AP Szczecinek 2. AP Człuchów 4-0
17. 12.12-12.22 1. AP JFA Przechlewo 4. MKS Polonia Jastrowie 2-0
18. 12.24-12.34 5. Gwardia Koszalin 3. Futbolaki Słupsk 1-0
19. 12.36-12.46 6. Lew Lębork 2. AP Człuchów 6-0
20. 12.48-12.58 7. MKS Drutex Bytovia Bytów 8. AP Szczecinek 0-6
21. 13.00-13.10 1. AP JFA Przechlewo 3. Futbolaki Słupsk 1-0
22. 13.12-13.22 4. MKS Polonia Jastrowie 2. AP Człuchów 0-0
23. 13.24-13.34 5. Gwardia Koszalin 8. AP Szczecinek 0-1
24. 13.36-13.46 6. Lew Lębork 7. MKS Drutex Bytovia Bytów 6-0
25. 13.48-13.58 1. AP JFA Przechlewo 2. AP Człuchów 3-0
26. 14.00-14.10 3. Futbolaki Słupsk 8. AP Szczecinek 0-2
27. 14.12-14.22 4. MKS Polonia Jastrowie 7. MKS Drutex Bytovia Bytów 3-3
28. 14.24-14.34 5. Gwardia Koszalin 6. Lew Lębork 1-3
  14.45 WRĘCZENIE NAGRÓD ZAKOŃCZENIE TURNIEJU  

 

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
tonita.wiltberger@mailxu.com