Dodano: 13 stycznia 2017

Junior Football Academy Cup w roczniku 2008 za nami..

Puchar za I miejsce w turnieju Junior Football Academy Cup pod patronatem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w roczniku 2008 trafił do gospodarzy, czyli AP JFA Przechlewo.

Poniżej harmonogram rozgrywek w sobotnim turnieju dzieci z rocznika 2008 i młodszych.
GRUPA „A”
1. AP JFA Przechlewo
2. Iras Czaplinek
3. Tucholanka Tuchola
4. KP Pomerania Gdańsk
5. Nielba Wągrowiec
6. Kolejarz Chojnice

GRUPA „B”
1. U2 Bytów
2. MKS Chojniczanka Chojnice
3. UKS Sparta Sycewice
4. AP Człuchów
5. AP Szczecinek
6. AP 2012 MKS Debrzno

Klasyfikacja końcowa:

  1. AP JFA Przechlewo.
  2. U2 Bytów.
  3. AP Szczecinek.
  4. Iras Czaplinek.
  5. AP 2012 MKS Debrzno.
  6. Pomerania Gdańsk.
  7. UKS Sparta Sycewice.
  8. Nielba Wągrowiec.
  9. Tucholanka Tuchola.
  10. AP Człuchów.
  11. MKS Chojniczanka Chojnice.
  12. Kolejarz Chojnice

Najlepszy strzelec: Olaf Mudyń ( U2 Bytów )

Najlepszy bramkarz: Daniel Bednarski ( AP Szczecinek )

Najlepszy zawodnik: Jan Maślanka ( AP JFA Przechlewo )

Lp. GRUPA GODZ. DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
1. A 9.00-9.10 1. AP JFA Przechlewo 6. Kolejarz Chojnice 1-0
2. B 9.12-9.22 1. U2 Bytów 6. AP 2012 MKS Debrzno 2-0
3. A 9.24-9.34 2. Iras Czaplinek 5. Nielba Wągrowiec 0-0
4. B 9.36-9.46 2. MKS Chojniczanka Chojnice 5. AP Szczecinek 0-2
5. A 9.48-9.58 3. Tucholanka Tuchola 4. KP Pomerania Gdańsk 0-0
6. B 10.00-10.10 3. UKS Sparta Sycewice 4. AP Człuchów 0-0
7. A 10.12-10.22 1. AP JFA Przechlewo 5. Nielba Wągrowiec 1-1
8. B 10.24-10.34 1. U2 Bytów 5. AP Szczecinek 0-2
9. A 10.36-10.46 6. Kolejarz Chojnice 4. KP Pomerania Gdańsk 0-1
10. B 10.48-10.58 6. AP 2012 MKS Debrzno 4. AP Człuchów 3-1
11. A 11.00-11.10 2. Iras Czaplinek 3. Tucholanka Tuchola 0-0
12. B 11.12-11.22 2. MKS Chojniczanka Chojnice 3. UKS Sparta Sycewice 0-2
13. A 11.24-11.34 1. AP JFA Przechlewo 4. KP Pomerania Gdańsk 2-0
14. B 11.36-11.46 1. U2 Bytów 4. AP Człuchów 3-0
15. A 11.48-11.58 5. Nielba Wągrowiec 3. Tucholanka Tuchola 1-1
16. B 12.00-12.10 5. AP Szczecinek 3. UKS Sparta Sycewice 2-1
17. A 12.12-12.22 6. Kolejarz Chojnice 2. Iras Czaplinek 0-2
18. B 12.24-12.34 6. AP 2012 MKS Debrzno 2. MKS Chojniczanka Chojnice 3-2
19. A 12.36-12.46 1. AP JFA Przechlewo 3. Tucholanka Tuchola 3-0
20. B 12.48-12.58 1. U2 Bytów 3. UKS Sparta Sycewice 3-0
21. A 13.00-13.10 4. KP Pomerania Gdańsk 2. Iras Czaplinek 1-3
22. B 13.12-13.22 4. AP Człuchów 2. MKS Chojniczanka Chojnice 1-1
23. A 13.24-13.34 5. Nielba Wągrowiec 6. Kolejarz Chojnice 3-0
24. B 13.36-13.46 5. AP Szczecinek 6. AP 2012 MKS Debrzno 3-0
25. A 13.48-13.58 1. AP JFA Przechlewo 2. Iras Czaplinek 0-1
26. B 14.00-14.10 1. U2 Bytów 2. MKS Chojniczanka Chojnice 5-0
27. A 14.12-14.22 3. Tucholanka Tuchola 6. Kolejarz Chojnice 4-0
28. B 14.24-14.34 3. UKS Sparta Sycewice 6. AP 2012 MKS Debrzno 1-4
29. A 14.36-14.46 4. KP Pomerania Gdańsk 5. Nielba Wągrowiec 1-0
30. B 14.48-14.58 4. AP Człuchów 5. AP Szczecinek 0-0
31. Półfinał 1A – 2B 15.05-15.15  Iras Czaplinek  U2 Bytów 0-3
32. Półfinał1B – 2A 15.17-15.27  AP Szczecinek  AP JFA Przechlewo 0-0 k. 2:3
k33. Mecz o 11 6A – 6B 15.29-15.39  Kolejarz Chojnice  Chojniczanka Chojnice 0-3
34. Mecz o 95A – 5B 15.41-15.51  Tucholanka Tuchola  AP Człuchów 2-2 k.2:1
 k35. Mecz o 74A – 4B 15.53-16.03  Nielba Wągrowiec  UKS Sparta Sycewice 0-0 k. 3:4
36. Mecz o 5 3A – 3B 16.05-16.15  Pomerania Gdańsk  AP 2012 MKS Debrzno 0-1
37. Mecz o 3P31 – P32 16.17-16.27  Iras Czaplinek  AP Szczecinek 0-1
38. Finał W31 – W32 16.29-16.39  U2 Bytów  AP JFA Przechlewo 0-0 k. 2:3
WRĘCZENIE
NAGRÓD
16.50      

 

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
sherlyn_gunzelman@mailxu.com