Dodano: 11 lutego 2017

Chojniczanka Chojnice zwycięzcą JFA CUP w roczniku 2006

Junior Football Academy Cup pod patronatem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w roczniku 2006, czyli 12 drużyn, 150 młodych piłkarzy, zwycięstwo Chojniczanki Chojnice.

Klasyfikacja końcowa:

1.MKS Chojniczanka Chojnice Czerwoni.

2. UKS Lider Rychnowy.

3. UKS Olimpijczyk Kwakowo.

4. AP JFA Przechlewo.

5. KS Gryf Słupsk Czerwoni.

6. DCT Pomerania Gdańsk.

7. MKS Chojniczanka Chojnice Pasy.

8. KS Gryf Słupsk Biali.

9. Fair Play Złotów.

10. Gwardia Koszalin.

11. Nielba Wągrowiec.

12. Kolejarz Chojnice.

Najlepszy strzelec – Kacper Szostak – AP JFA Przechlewo

Najlepszy bramkarz – Sebastian Skiba – MKS Chojniczanka Chojnice

Najlepszy zawodnik – Kacper Protas – UKS Olimpijczyk Kwakowo

           
Lp. GRUPA GODZ. DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
1. A 9.00-9.10 1. AP JFA Przechlewo 6. Kolejarz Chojnice 3-0
2. B 9.12-9.22 1. UKS Olimpijczyk Kwakowo 6. UKS Lider Rychnowy 2-0
3. A 9.24-9.34 2. DCT Pomerania Gdańsk 5. KS Gryf Słupsk Biali 0-0
4. B 9.36-9.46 2. Fair Play Złotów 5. KS Gryf Słupsk Czerwoni 1-1
5. A 9.48-9.58 3. Gwardia Koszalin 4. MKS Chojniczanka Czerwoni 1-3
6. B 10.00-10.10 3. Nielba Wągrowiec 4. MKS Chojniczanka Pasy 1-3
7. A 10.12-10.22 1. AP JFA Przechlewo 5. KS Gryf Słupsk Biali 2-0
8. B 10.24-10.34 1. UKS Olimpijczyk Kwakowo 5. KS Gryf Słupsk Czerwoni 2-0
9. A 10.36-10.46 6. Kolejarz Chojnice 4. MKS Chojniczanka Czerwoni 0-5
10. B 10.48-10.58 6. UKS Lider Rychnowy 4. MKS Chojniczanka Pasy 3-1
11. A 11.00-11.10 2. DCT Pomerania Gdańsk 3. Gwardia Koszalin 1-1
12. B 11.12-11.22 2. Fair Play Złotów 3. Nielba Wągrowiec 1-2
13. A 11.24-11.34 1. AP JFA Przechlewo 4. MKS Chojniczanka Czerwoni 1-1
14. B 11.36-11.46 1. UKS Olimpijczyk Kwakowo 4. MKS Chojniczanka Pasy 1-1
15. A 11.48-11.58 5. KS Gryf Słupsk Biali 3. Gwardia Koszalin 0-0
16. B 12.00-12.10 5. KS Gryf Słupsk Czerwoni 3. Nielba Wągrowiec 4-0
17. A 12.12-12.22 6. Kolejarz Chojnice 2. DCT Pomerania Gdańsk 0-2
18. B 12.24-12.34 6. UKS Lider Rychnowy 2. Fair Play Złotów 3-1
19. A 12.36-12.46 1. AP JFA Przechlewo 3. Gwardia Koszalin 3-0
20. B 12.48-12.58 1. UKS Olimpijczyk Kwakowo 3. Nielba Wągrowiec 5-0
21. A 13.00-13.10 4. MKS Chojniczanka Czerwoni 2. DCT Pomerania Gdańsk 0-0
22. B 13.12-13.22 4. MKS Chojniczanka Pasy 2. Fair Play Złotów 0-1
23. A 13.24-13.34 5. KS Gryf Słupsk Biali 6. Kolejarz Chojnice 7-0
24. B 13.36-13.46 5. KS Gryf Słupsk Czerwoni 6. UKS Lider Rychnowy 0-0
25. A 13.48-13.58 1. AP JFA Przechlewo 2. DCT Pomerania Gdańsk 1-1
26. B 14.00-14.10 1. UKS Olimpijczyk Kwakowo 2. Fair Play Złotów 1-0
27. A 14.12-14.22 3. Gwardia Koszalin 6. Kolejarz Chojnice 1-0
28. B 14.24-14.34 3. Nielba Wągrowiec 6. UKS Lider Rychnowy 0-2
29. A 14.36-14.46 4. MKS Chojniczanka Czerwoni 5. KS Gryf Słupsk Biali 0-0
30. B 14.48-14.58 4. MKS Chojniczanka Pasy 5. KS Gryf Słupsk Czerwoni 1-1
31. Półfinał 1A – 2B 15.05-15.15  AP JFA Przechlewo  UKS Lider Rychnowy 0-2
32. Półfinał1B – 2A 15.17-15.27  UKS Olimpijczyk Kwakowo MKS Chojniczanka Czerwoni 0-0 k.0:1
33. Mecz o 11 6A – 6B 15.29-15.39  Kolejarz Chojnice  Nielba Wągrowiec 0-3
34. Mecz o 95A – 5B 15.41-15.51  Gwardia Koszalin  Fair Play Złotów 0-2
35. Mecz o 74A – 4B 15.53-16.03  KS Gryf Słupsk Biali  MKS Chojniczanka Pasy 1-3
36. Mecz o 5 3A – 3B 16.05-16.15  DCT Pomerania Gdańsk  KS Gryf Słupsk Czerwoni 0-1
37. Mecz o 3P31 – P32 16.17-16.27  AP JFA Przechlewo  UKS Olimpijczyk Kwakowo 0-2
38. Finał W31 – W32 16.29-16.39  UKS Lider Rychnowy  MKS Chojniczanka Czerwoni 0-1
WRĘCZENIENAGRÓD 16.50      
    
  
  

<< pozostałe wiadomości
kailaapplonie@mailxu.com