Dodano: 24 maja 2016

JD2: JFA – Lider Rychnowy

W niedzielę 22.05.2016 o godz. 11.00 na stadionie Osir w Przechlewie nasi zawodnicy z rocznika 2004 i młodsi rozegrali kolejny mecz ligowy w ramach rozgrywek JD2.
Tym razem naszym przeciwnikiem był zespół UKS Lider Rychnowy, który plasował się tuż za nami w klasyfikacji końcowej ligi. Od początku meczu to nasi chłopcy zaatakowali odważniej, pokazując gościom iż będzie im bardzo ciężko zdobyć punkty w Przechlewie. Pomimo wysokiej temperatury zawodnicy nie zwalniali tempa gry tworząc raz po raz sytuację pod bramką gości z Rychnów. Rezultat w meczu ustalił na początku spotkania Filip Szostak, który zachował się najprzytomniej pod bramką gości. Pomimo stworzenia sobie jeszcze kilku sytuacji strzeleckich nie zdołaliśmy podwyższyć prowadzenia.

Skład AP JFA:
Kowalik Krystian, Sobański Jakub, Pietrzykowski Oskar, Dorawa Łukasz, Borsuk Jakub, Goliński Jakub, Szostak Kacper, Olik Bartłomiej, Szostak Filip, Jakubowski Szymon, Schulz Mateusz.
Bramka: Szostak Filip 11min.

JFA Przechlewo – Lider Rychnowy 1:0

Podziękowania dla przybyłej publiczności za gorący doping. Już dziś zapraszamy na mecz z liderem rozgrywek, zespołem U2 Bytów.
AP JFA – U2 Bytów sobota godz. 11.00

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
kaila.shandley@mailxu.com