Dodano: 4 kwietnia 2016

JC2 – ROZPOCZĘCIE RUNDY WIOSENNEJ NA REMIS…

W niedzielę 3 kwietnia podopieczni trenera Jarosława Pietrzykowskiego rozpoczęli rundę wiosenna sezonu 2015/2016 meczem z MKS Debrzno …
Na przechlewskim stadionie i przy pięknej pogodzie juniorzy C2 (rocznik 2002 i młodsi) rozegrali XI kolejkę Słupskiej Klasy Okręgowej gr.II. Był to pierwszy oficjalny mecz, w którym nasi zawodnicy musieli sobie radzić bez czołowego zawodnika naszej drużyny Dominika Majera, który zimą zasilił barwy Lechii Gdańsk (trzymamy mocno kciuki i kibicujemy naszemu DOMINatorowi 🙂 ).

Mecz stał na dobrym wysokim poziomie sportowym. Od pierwszych minut staraliśmy się grać wysokim pressingiem, co miało dać nam komfort w grze w strefie obronnej. Wychodziło nam to całkiem nieźle, bowiem po kilku dobrych odbiorach stworzyliśmy sobie sytuacje bramkowe. Jednak bramka gości była jak zaczarowana, bo albo brakowało nam dokładności lub na wysokości zadania stał dobrze dysponowany tego dnia bramkarz z Debrzna i na przerwę obie drużyny schodziły z zerową zdobyczą bramkową. Druga połowa to nadal optyczna przewaga naszej drużyny i kolejne sytuacje bramkowe, jednak ku zdziwieniu licznie zgromadzonych kibiców po jednej z nielicznych akcji zespołu z Debrzna napastnik gości strzałem w długi róg daje prowadzenie gościom na 9 min przed końcem spotkania. Konsternacja?? Załamanie?? Głowy w dół?? Nic z tych rzeczy, bo dziś cała drużyna AP JFA była jak jedna wielka rodzina i walczyła przez całe 70 minut meczu jeden za wszystkich – wszyscy za jednego!! Od straty bramki, jeszcze bardziej ruszyliśmy z impetem na przeciwnika. Raz za razem kotłowało się w polu karnym gości, i wreszcie dopięliśmy swego kiedy to Damian Syczewski na minutę przed końcem meczu strzelił bramkę dającą remis w tym spotkaniu.

Bardzo chciałbym podziękować wszystkim chłopakom za cały mecz, a przede wszystkim za to że nie poddali się tracąc bramkę tylko heroicznie walczyli do strzelenia bramki dającej choćby remis. Dziś moi podopieczni pokazali dużo serca i takich chciałbym ich widzieć w każdym meczu … lub jeszcze lepszych 🙂 ” – powiedział tuż po meczu trener Jarosław Pietrzykowski.

AP JFA Przechlewo – MKS Debrzno 1-1 (0-0)

Bramki : Syczewski Damian 69′ (AP JFA) – Bielecki Kacper 62′ (MKS)

Kadra JFA Przechlewo :
Szostak Filip
Bloch Jakub
Tyczyński Jakub
Kozieł Radosław
Dorawa Mikołaj
Kowalik Marcin
Kowalik Krzysztof
Syczewski Damian
Trawicki Michał
Frieda Wojciech
Borsuk Mikołaj

Zmiennicy:
Budek Maciej
Michałowski Przemysław
Prus Bartłomiej
Kiedrowski Paweł
Czapiewski Jakub

Trener: Pietrzykowski Jarosław
Kierownik drużyny / Foto: Szostak Marcin

Tabela …  http://juniorfootballacademy.pl/slupska-klasa-okregowa-jc2-grupa-ii/

Kolejny mecz rozegramy 9 kwietnia (sobota) o g.15.30 z Chojniczanka Chojnice na chojnickim Modraku.

!!! Serdecznie zapraszamy naszych rodziców i kibiców do Chojnic!!!

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
marquitta_hesketh@mailxu.com