Dodano: 28 kwietnia 2016

JC2 … NIEMOC TRWA :( … AP JFA PRZECHLEWO-SZARŻA KROJANTY 0-3 (0-1)

Jako ostatni w XIV kolejce Słupskiej Klasy Okręgowej gr.II juniorów C2 wybiegły ekipy z Przechlewa i Krojant …
Bardzo ciekawie zapowiadał się mecz lidera i vice lidera ligi po XIII kolejce SKO. Obie drużyny po rundzie jesiennej przewodziły z dużą przewagą punktową nad reszta ekip, jednak wiosna dla nich nie jest tak kolorowa i różnice punktowe pomiędzy pierwszymi czterema zespołami są w tej chwili niewielkie. Po dwóch porażkach zarówno gospodarze jak i goście chciały – potrzebowały przełamania i punktów.
Od pierwszych minut meczu gra przenosiła się z jednej na drugą połowę boiska. Jednak to goście w zamieszaniu podbramkowym skierowali futbolówkę do bramki JFA i na przerwę schodziliśmy przegrywając 0-1. Druga połowa zaczęła się od ataków gospodarzy. Nasi chłopcy ruszyli z wielkim animuszem i chęcią szybkiego wyrównania wyniku spotkania. Krojanty mocno kontratakowały i tak nadzialiśmy się na jeden z nich i zostaliśmy skarceni druga bramką. Po tej bramce gra troszkę siadła. Częściej przebywaliśmy przy piłce jednak nic z tego nie wynikało. Na dość złego w doliczonym czasie gry Szarża strzeliła kolejną bramkę ustalając wynik spotkania na 0-3.

AP JFA Przechlewo – Szarża Krojanty 0-3 (0-1)

Kierownik drużyny: Szostak Marcin

Kolejny mecz juniorzy C2 rozegrają 2 maja (poniedziałek) o godz.17.00 z Kolejarzem Chojnice. Mecz odbędzie się na chojnickim Modraku – SERDECZNIE ZAPRASZAMY RODZICÓW I KIBICÓW.