Dodano: 12 marca 2014

II miejsce w turnieju o Puchar Tymbarku

Zawodnicy JFA  z rocznika 2005 i młodsi zdobyli II miejsce w turnieju ” Z podwórka na stadion ” o Puchar Tymbarku, który odbył się 12.03.2014 r. w Czarnem. Pomimo zajęcia przez zawodników  JFA II miejsca, nasi młodzi piłkarze byli strasznie zawiedzenie. Mogą o tym świadczyć wyniki jakie uzyskiwali podczas całego turnieju. W swojej grupie pokonali AP Człuchów 6:2. Szkoła Podstawową Człuchów 4:0 oraz Szkołę Podstawową z Koczały aż 13:0.  W półfinale wygraliśmy 3:0 z Szkoła Podstawową z Debrzna. Tak wysokie i pewne zwycięstwa sprawiły iż nasi chłopcy poczuli się zbyt pewnie. W  finale grając drugi raz dzisiejszego dnia z zespołem AP Człuchów, musieliśmy uznać wyższość naszego rywala. Przegraliśmy 2:3 i niestety dla naszych zawodników na finały wojewódzkie do Gdańska pojedzie zespół z Człuchowa.