Dodano: 18 grudnia 2017

EmSport Cup o puchar Starosty Powiatu Człuchowskiego

Miło nam poinformować, iż w terminie 17 – 18.02.2018 roku w Człuchowie odbędzie się Turniej dla Dzieci EmSport Cup o puchar Starosty Powiatu Człuchowskiego Aleksandra Gappy. Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować Staroście Powiatu Człuchowskiego za życzliwość i serce jako okazuje. Działając ponad podziałami zaproponował, abyśmy nie przerywali zimowego cyklu turniejów jaki od 5 lat organizowaliśmy w Przechlewie.  Wszyscy wiemy, dlaczego naszego turnieju nie możemy zrealizować w Przechlewie. Dlatego, aby nie zaprzepaścić naszej wspólnej pracy, pracy wszystkich działaczy, organizujemy turniej dla rocznika 2009 i młodsi na obiektach Zespołu Szkół Technicznych w Człuchowie. 

Będzie to tylko namiastka tego co realizowaliśmy w Przechlewie. Dla przypomnienia regularnie na obiekty Szkoły Podstawowej w Przechlewie wybiegało średnio 800 małych piłkarzy w 6 kategoriach wiekowych z terenu całej Polski. Gościliśmy drużyny m.in z Gdańska, Poznania, Jeleniej Góry, Torunia, Bydgoszczy, Ełku, Szczecina, Koszalina, Słupska, Piły, Wałcza i wielu innych ośrodków sportowych. 

Człuchów jest otwarty na działania sportowe i do tego posiada świetną infrastrukturę sportową, dlatego z ogromnym przekonaniem ogłaszamy, że będzie to wspaniałe święto piłki nożnej na ziemi człuchowskiej.

EmSport Cup o Puchar Starosty Człuchowskiego Aleksandra Gappy:

Miejsce: Hala Sportowa Zespołu Szkół Technicznych ul. Koszalińska 2A, 77-300 Człuchów

Termin: 17 – 18.02.2018 r.

Liczba drużyn: 12 

Wszystkie zainteresowane drużyny prosimy o kontakt z organizatorem turnieju:

Jarosław Pietrzykowski 504 225 580 

jaroslaw.pietrzykowski@wp.pl

Michał Wirkus 669 790 810 

michal.wirkus55@gmail.com 

ZAPRASZAMY!

 

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
ignacia_simoson@mailxu.com