Dodano: 5 października 2017

Sukcesy naszych piłkarzy

Cieszymy się niezmiernie iż praca naszej akademii, naszych trenerów oraz osób z nią związanych przynosi wymierne efekty.Nie minęły jeszcze 4 lata od momentu założenia Akademii Piłkarskiej Junior Football Academy, a możemy się już pochwalić małymi sukcesami naszych podopiecznych.  Od blisko 2 lat zawodnik z rocznika 2002 Dominik Majer regularnie gra w Akademii Lechii Gdańsk. Podczas pobytu w gdańskim klubie, wielokrotnie powoływany do Kadry Pomorza. 

Kolejni koledzy z rocznika Dominika również kontynuują swoją piłkarską przygodę z piłką:

Jakub Bloch – reprezentuje barwy V – ligowej LKS Prime Food Brdy Przechlewo

Jakub Tyczyński – MKS Chojniczanka Chojnice

Wojtek Frieda –  MKS Chojniczanka Chojnice

W ostatnich dniach trójka zawodników z rocznika 2005, Jakub Goliński, Jakub Borsuk oraz Oskar Pietrzykowski testowani byli przez ekstraklasowy zespół Lechii Gdańsk

W pażdzierniku na konsultacje Kadry Pomorza powołani zostali zawodnicy z rocznika 2006:

Kacper Szostak, Maciej Łącki oraz Łukasz Dobek

Warto przypomnieć iż Kacper Szostak z powodzeniem reprezentował barwy Lechii Gdańsk na turnieju w Krakowie, gdzie strzelił bramkę drużynie m.in FC Everton…

Nasz piłkarski rodzynek Klaudia Drzewicka z rocznika 2005 również uczestniczyła w konsultacjach Kadry Pomorza Dziewcząt U13.

Zapewniamy, że to nie koniec dobrych informacji dotyczących naszych piłkarzy. Już dziś warto podziękować rodzicom, trenerom, działaczom, sponsorom, władzom gminy Przechlewo  oraz osobom które bez względu na swoje zawodowe obowiązki pomagają dzieciom spełniać marzenia.

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
athena_konieczko@mailxu.com