Dodano: 5 października 2015

Drugie zwycięstwo w ciągu 4 dni… !!!

Tym razem do Lipnicy wybrali sie podopieczni trenera Michała Wirkusa, ktorzy na codzień grają w rozgrywkach słupskiej klasy rozgrywkowej JD2.W niedziele 04.10.2015 o godz. 12.00 kolejny mecz rozegrali zawodnicy Akademii Piłkarskiej Junior Football Academy w rozgrywkach JD2.  Nasi rywale przywyższali naszych piłkarzy warunkami fizycznymi, ale tylko w tym elemencie byli lepsi. Od pierwszej do ostaniej minuty niedzielnego meczu warunki dyktowali nasi piłkarze, którzy zagrali piękne spotkanie. Każdy zawodnik, który pojawił sie na boisku zachwycał wyszkoleniem technicznym oraz sposobem gry. Mecz roztrzygnął sie juz do przerwy, natomiast w drugiej połowie nasi piłkarze nieco spuśili z tonu, co nie znaczy, że oddali piłke rywalom. Przez długie okresy gry nasi rywale byli bezsilni, nie mogąc odzyskac piłkę.

Skład JFA: Kowalik K. – Sobański J., Ruc O., Pietrzykowski O., Goliński J., Borsuk J., Szostak K., Łącki M., Dorawa Ł.,  Szostak F., Milke T., Milda K., Spors P., Olik B.,

Bramki: Goliński J., x 3, Borsuk J. x 3, Pietrzykowski O., Łącki M.,

W środę poprzedzająca wyjazd do Lipnicy nasi zawodnicy zagrali zaległy mecz ligowy z Chojnicznka Chojnice wygrywając to spotkanie 6:3.

 

 

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
barrie-wippert@mailxu.com