Dodano: 13 listopada 2016

Drogie dzieci wracamy do treningów!!!

Pragniemy wszystkich serdecznie poinformować, iż od dnia 14.11.2016 wszystkie grupy Akadmii Piłkarskiej Junior Football Academy wracają do treningów.Wygląda na to, że Akademia Piłkarska Junior Football Academy została wysłuchana, a wszystkie jej dotychczasowe działania dobrze zrozumiane. Liczymy, że sprawy idą w dobrym kierunku, o czym świadczyć może spotkanie przedstawicieli Akademii z Dyrektorem Zespołu Szkół w Przechlewie, do którego doszło w poniedziałek. W środę odbyło się spotkanie otwarte z władzami Gminy Przechlewo. Po bardzo długim spotkaniu podczas, którego nie brakowało dyskusji padły jasne stwierdzenia, iż władze naszej gminy bardzo chcą wspierać działania prowadzone przez Akademię Piłkarską Junior Football Academy. Czekamy więc na decyzje merytoryczne, które potwierdzą te słowa:

władze gminy z Wójtem Gminy Przechlewo na czele poinformowały nas, iż wszystkie stowarzyszenia działające na terenie gminy Przechlewo będą równo traktowane. Czekamy na propozycję umowy dotyczącej korzystania z obiektów Zespołu Szkół w Przechlewie tj. sali gimnastycznej oraz boiska typu orlik.

Najważniejsze jednak, że dzieci wracają do treningów.

W związku z powyższym zapraszamy wszystkich trenerów do realizacji swoich zadań, a dzieci oraz rodziców zapraszamy na zajęcia w swoich grupach treningowych.

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
estella.louvier@mailxu.com