Dodano: 19 października 2013

Czarni Czarne – Junior Football Academy 9:1

W piątek 18.10.2013 o godz. 17.00 doszło do spotkania pomiędzy zespołem Czarnych Czarne a zawodnikami Junior Football Academy.Niestety wyjazd do Czarnego okazał się zupełnie nieudany. Pierwszy raz w tej rundzie zawodnicy Junior Football Academy znacznie ustępowali swojemu rywalowi. Widać było na boisku, że zespół Czarnych jest zespołem ułożonym, starającym się grać w piłkę i do tego walczącym o każdą piłkę. Nasi zawodnicy już na rozgrzewce nie byli sobą. Ewidentnie przestraszyli się swojego rywala i od początku spotkania czekali na to  co zrobią gospodarze. Szkoda gdyż już nie raz w tej rundzie zawodnicy JFA pokazali, że z każdym są w stanie powalczyć o dobry rezultat. Miejmy nadzieję iż wynik z Czarnego będzie dla naszych zawodników dobrą lekcją futbolu, która w przyszłości zaprocentuje. Honorową bramkę dla naszego zespołu strzelił Dominik Majer po podaniu Mikołaja Borsuka.

Na wyróżnienie w tym spotkaniu zasłużył Radek Kozieł, który jak jeden z nielicznych nie przestraszył się naszego dzisiejszego rywala i walczył jak równy z równym.

Zespół JFA wystąpił w następującym składzie:

Kamil Bukowski, Jan Jabłoński, Jakub Tyczyński, Jakub Bloch, Radek Kozieł, Bartek Prus, Dawid Modrzejewski, Dominik Majer, Przemek Philipp, Jakub Sobański, Oliwier Szumacher, Michał Literski, Wojtek Frieda, Mikołaj Borsuk

Serdecznie dziękujemy kierownikowi drużyny Piotrowi Friedzie oraz Jarkowi Blochowi bez których wyjazd na mecz do czarnego nie był by możliwy..

    
  
  

<< pozostałe wiadomości
andresfigliola@mailxu.com