Dodano: 14 grudnia 2013

AP Człuchów vs. JFA r. 2002 – 10:18

W sobotę tj. 14.12.2013 kolejny sparing rozegrali zawodnicy Junior Football Academy z rocznika 2002 i młodsi. Tym razem zmierzyli się w Człuchowie z Akademią Piłkarską.Zespoły zagrały r tercje, każda trwała 15 minut. Reguły hokejowe bo i wynik był hokejowy. Zawodnicy JFA wygrali z AP Człuchów 18:10. Bramki dla naszego zespołu strzelili:

Dominik Maje x 10,

Mikołaj Borsuk x 3,

Jakub Bloch x 2,

Jakub Tyczyński, Radek Kozieł, Wojtek Frieda

JFA wystąpił w składzie:

Kamil Bukowski, Bartek Prus, Jakub Bloch, Jakub Tyczyński, Wojtek Frieda, Dominik Majer, Radek Kozieł, Mikołaj Borsuk, Maciek Budek,

Cieszy zwycięstwo naszych zawodników, ale nie ono było najważniejsze. Widać efekty pracy jaka chłopcy wykonują na treningu, a dopełnieniem tego są ostatnie zwycięstwa. Wszyscy zawodnicy robią duże postępy, które możliwe są dzięki temu, że chcą się rozwijać, słuchają i z pasją wykonują polecenia na treningu.